Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 10 kilót...

Hogyan adjak le 10 kilót tavaszra-kora nyárra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nem figyeltem magamra és elegge elhiztam.Sosem voltam túl egészséges,mármint étkezés szempontjából és pont sportra sincs időm.

Talán februárban el tudnék kezdeni sportolni és egészségesen táplálkozni ,mert le szeretnék fogyni.


Mit javasoltok mit egyek, mit sportoljak hogy tavaszra vagy nyárra fogyjak?

Olyan sportolási format szeretnék,amivel nem építek túl sok izmot hanem inkabb fogyaszt.

Nem csapatjatek.



2019. jan. 4. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell feltétlenül sport, az étkezésedet kell rendbe rakni. Simán le tudsz fogyni. A mozgás is fontos, igazából jobban érzed magad, erőnlét, kell, de ha elsődleges cél a fogyás, akkor az étkezésre kell odafigyelni. Utána ha már jobban nézel ki, jobb lesz a sport is. Ez saját tapasztalat.
2019. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Íme egy mintaétrend:


Reggeli: tojás rántotta chia maggal, sonkával, spenóttal, teljes kiőrlésű kenyérpirítóssal, vagy zöld turmix fehérjeporral


Ebéd: sült csirkemell barnarízzsel és salátával


Vacsora: grillezett hal salátával (tonhalkonzerv is jó)


Snackek: magok pl. mandula, bogyós gyümölcsök, zsírszegény natúrjoghurt


Ne egyél glutént és cukrot, ne igyál alkoholt!

2019. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!