Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm magas vagyok és 75 kg....

160 cm magas vagyok és 75 kg. Hogy tudnék leadi 20kg-ot minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem gyorsan akarnál fogyni, hanem tartósan, maradandóan? Valószínűleg nem egyik napról a másikra szedtél fel felesleget, leadni sem 1 hónap alatt kell. Ne légy türelmetlen, mert azzal csak a szervezetedet teszed tönkre, és ha újra normálisan étkezel, visszajönnek a kilók.

Javaslom, hogy figyelj oda az étkezésre. Kb. 1300-1500 kalória bevitele ajánlott. Persze ezt ne kakóscsigával meg hasonló szemetekkel vidd be, hanem sok zöldség, gyümölcs, fehérje, teljes kiörlésú gabánából készült dolgok legyenek. Néha belefér egy kis bűnözés is, csak nem este. Ha kevesebbet eszel, lelassul az anyagcsere, a szervezeted raktározni kezd (vészüzemmódba kapcsol), és ebből lesz a jojó-effektus.

Mellette elengedhetetlen a mozgás. Ha van időd és lehetőséged, járj el aerobicra vagy valami hasonlóra. Ha ez nem megy, akkor futás, biciklizés, otthoni torna DVD-re, sok gyaloglás. Sokkal jobban és energiadúsabban fogod érezni magad tőle.

2010. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Körfűrész
2010. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A "minél hamarabb" nem jó. Gondolj csak bele, leadni is durván annyi idő, amíg felszedte az ember. Ha híztál 20 kg-ot, az nyilván nem hetek, hónapok alatt történt, hanem évek alatt. Leadni is hónapokba (de max. egy évbe) fog telni. :)
2010. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de én nem arra kértelek h kioktass:) -_-"
2010. jún. 29. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik válaszoló oktatott téged ki?

Ha téged nem kell felvilágosítani, akkor miért kérdezel?

Ha te ilyen okos vagy kérdező, hogy lehet az, hogy mégis ilyen kövér vagy?


Minek akarsz 1 hónap alatt lefogyni? azért hogy lógjon a csöcsöd és a bőr mindenhonnan? És 2 hónapra rá már újra 90kilós legyél?


Ne haragudj, de itt te vagy az, aki nincs képben.


Egy 162 cm és 50 kilós nem jojo-fogyókúrát kedvelő lány vagyok.

Egészségese étkezem, és soha sem volt rajtam 5 kilónál több plussz. De ha fogyni akartam, nem 2 hét alatt akartam.

Ja és nem a génjeimnek köszönhetem!


Hát most én is kioktattalak.

amúgy az első válaszolónak 100%-ig igaza van.

26.L

2010. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
birom mikor a kérdezőnek áll feljebb mikor leírják az igazat. tapasztalatból mondom az ilyen ember nem is fog soha lefogyni.
2010. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hallod teszek rá h te hány kiló vagy.-.-"Én csak megkérdeztem h tudnék lefogyni.És kimondta h én 1 hónap alatt akarok lefogyni?
2010. jún. 29. 17:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Mind1 nemérdekel már nem kell senkinek semmit írni mert valaki megint itt fog pattogni.(:
2010. jún. 29. 17:19
 9/10 anonim válasza:

Szia.én nem akarlak kioktatni,sem pattogni veled.én is szeretnék megszabadulini pár kilotol.nekem a legegyszewrubb és leghatásosabb modszert ajánlották.mozogjak(sokat),egyek minél kevesebb zsíros ételt és helyettuk szoldségeket és gyumolcsoket egyek,és arra is odakell figyelni hogy ne osszevissza egyunk.inkább tobbszor (max 5x) de kevesebbet egyunk.Ráadásul nem fog a borod logni és a szervezetednek is csak jot csinálsz ezzel :)

Ennél jobb modszert én nemtudok ajánlani.


Remélem,azért valamennyire tutdtam segíteni mégha nemis nagyon. :):)

2010. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát drágám, te egy kövér idegbeteg disznó vagy. Akkor maradj is tehén... ha neked ezek kioktató szavak voltak. Szerencsétlen.
2010. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!