Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 5-10 kgt?

Hogyan fogyjak le 5-10 kgt?

Figyelt kérdés

Az elmult evekben jott ram felesleg es szeretnek megszabadulni tole.


Futassal lehetne? Mennyit fussak milyen tempoban?


2019. jan. 19. 19:01
 1/7 anonim válasza:
73%
Menj el komditerembe,a futás is jó lehet.Vagy esetleg tölts le egy edzős appot és a feladatokkal is le tudsz adni pár kilot ha követed az utasításokat
2019. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mozogj többet és egyél mondjuk 1500kcalt.

Ezzel fogsz tudni fogyni

2019. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A mozgas onmagaban nem eleg, normalis etrendet kell kialakitani de nem koplalni mert a duplaja jon vissza, emellett futas,biciklizes es mehetsz edzoterembe is ha tudsz. Ha nem rudsz akkor a futastol is le tudsz fogyni, eleinte kevesebbet majd tobbet es tobbet hogy fokozatosan taguljon a tudod es fokozstosan szokasd a tested a megterheleshez. Eleinte eleg fel vagy egy ora is,de kilometerekre is oszthatod ha ugy konnyebb
2019. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
A kcal az nem finom, próbáltam már ízesítve is.
2019. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne legyél lusta és tespedt....!


Egyszer beszabadultam egy aerobic és pilates vagy nem tudom milyen nevű edzésekre. Egyszerre volt kétféle valami programban.

Na az volt, hogy tele volt duci csajjal... Sokan mondták, hogy már régóta rendszeresen járnak oda. Hát alig bírtam velük a tempót, meg a feladatokat úgy konkrétan...Pedig én nem vagyok túlsúlyos. Vagyis akkor nem voltam, most egy 3-4 nekem is feles már, de legalább tudom mitől van. ;)


Az a lényeg, hogy ott az öltözőben derült ki, hogy milyen lusta nők is ezek... Eleve mind autóval tolta oda magát az edzőhelyre... Na, egyikük véletlen az autóban hagyta a tornacipőjét, meg a hajcsatját. Lusta volt kiszaladni érte, mert 5 lépcsőfokot is meg kellett tenni a kijutáshoz.... Inkább ugrabugrált mezítláb és kibontott hajjal.... És csodálkozik, hogy nem mennek le a kilók....



Érted mit akarok ezzel mondani....?

2019. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell enni!
2019. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, a futással max csak az erőnléted javul, ha ugyanúgy eszel nsm fogsz fogyni. Kalóriát számold.
2019. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!