Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha stagnál a fogyás?

Mit tegyek ha stagnál a fogyás?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje diétázom már, eleinte a "minden másnap diétát" követtem,számoltam a kalóriákat (egyik nap 500, másik nap 1000-1200), majd az utóbbi 2 hétben csak szimplán odafigyelek hogy mit eszek, és jóval kevesebbet eszek mint amennyit ezelőtt. A kenyeret, tésztát, édességeket, péksüteményeket, üdítőket mellőzöm. Sajnos a sporthoz nagyon lusta vagyok, a mozgás kimerül napi, 3-4km sétában. Ez idő alatt sikerült leadnom 5kg-t, de már egy hónapja kb stagnál a fogyás. Mit kellene tennem hogy ismét beinduljon? még kb 7 kg-t szeretnék leadni, de valahogy nem megy, akármennyire is odafigyelek arra, hogy mennyit eszem..
2019. jan. 20. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írod a súlyod, magasságod stb.
2019. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20/L 170 cm, 67 kg
2019. jan. 20. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

várj türelemmel és fogsz fogyni.

Igaz ez is koplalás, de nem olyan vészes, türelem rózsát teremt.

Egyébként normál súlyból, nagyon nehéz fogyni, de majd fogsz csak picit lassabban, mivel gondolom nem sok felesleged van (ha van).

2019. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!