Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden este megeszek egy...

Ha minden este megeszek egy pizzát az tönkrevághatja a fogyást?

Figyelt kérdés
Három napot suliba járok, akkor normálisan tudok enni de 4napot meg dolgozok hátul egy pizzériában, 17től 23ig, reggelire azokon a napokon is 5tojást, ennék satöbbi, meg csirkemell, halat felváltva egyszer, de 17,23 kozott ehes leszek és ott csak pizzát tudnék magambak csinálni ingyen, egy mediumot és arra zoldseg, csirkemellet raknék meg sajtot, vagy inkább mikor hazaérek egyek valamit? Nem késő? Kondiban 800-1000kaloria közt égetek el mindennap.17f

2019. jan. 24. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha vinnél kaját? vagy mit tudom én teljes kiörlésű kenyeret, ott meg ugyis van hozzá feltéted, aztán megcsinálod melegszendvicsnek? Az is jobb mint minden nap 1 pizza, ami vagy 1500 kcal.
2019. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, vagy úgy hogy itthon csak reggelizek olyan 9-10 korul és majd ott vacsorara megeszek egy pizzat es annyi
2019. jan. 24. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hozzávalókból egyél valamit, a zöldséget, csirkét, sajtot, csak a pizzatészta nélkül.
2019. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát szerintem semmi képpen ne egyél pizzát mert a fogyókúrád nagy részét tönkrevágja, helyette ehetnél zöld zöldségeket, teljes kiörlésű kenyeret stb.:)
2019. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágja tönkre max az egészséged, ha kcal kereten belül vagy
2019. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadnak egy húsos-zöldséges pizzát, és edd meg a tetejét, tészta nélkül vagy csak egy szeletet a tésztából. Ha van nyers zöldség, azt is egyél hozzá.
2019. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!