Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ilyen alakra...

Hogyan tudnék ilyen alakra lefogyni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt, heti hányszor és mivel tudnám elérni ezt az alakot?

Ilyenről : [link]

Ilyenre: [link]


2019. febr. 3. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyik pillanatról a másikra, mert a két alak azonos.
2019. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
11%
Fehér liszt fehér cukor kenyér tilos. Gyümölcs is. Húst ehetsz de csak zöldség körettel. Semmi édesség. Tornázhatsz bármennyit, a diétában sokkal többet számít az, amit megeszel.Ha nem akarsz visszahízni, akkor nem diétázni kell hanem életmódot váltani.- és ezt egész életedben betartani. Nemtom hány éves vagy, de később pl 30 éves kor fölött mégjobban kell vigyázni majd sajna... Én szénhidrát szegény diétával fogytam nagyon sokat, és tartom is évek óta. Mellette futok, tornázok. És próbálok minél töbet sétálni, ha pl csak néhány megállót kell mennem , akkor gyaloglok villamos meg busz helyett. Így minden nap sétálok legalább 3km -et.
2019. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Az utolsó vágyok, rosszul írtam. Nem csak a fehér, hanem az összes cukor tilos.
2019. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
89%
Már nem azért, de a gyümölcs eléggé fontos és EGÉSZSÉGES szóval nem tudom mi az akadálya? Egyébként ahogy elnézem a képet nem vagy kövér egyáltalán, nem tartom fontosnak.
2019. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
A masodik kepen lathato csajszi Thylane Blondeau. O egy nagyon hires es keresett modell, szoval a neten keress olyan dietak amiket modellek hasznalnak.( vagy amit o, nem tudom hogy olyan van e font neten) Amugy helyes etkezes+rendszeres sport.
2019. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja pont modell diétát... Vatta evést pl?

Nem fogyni kell, az első képen is vékony a lány, formásodni.

De azt vedd figyelembe, hogy a testalkatot nem lehet megváltoztatni.

Ne modellre akarj hasonlítani, magadhoz képest nézz ki jól.

2019. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, a gyümi egészséges, viszont a legtöbbjük pontosan annyi cukrot tartalmaz, mint a csoki, vagy bármelyik édesség! Pl a banán , alma, nari felejtős!!! Amiben kevesebb cukor van: ribizli, málna , eper - de ezeket sem napi renszerességgel. Amúgy meg a hőborgő hozzászólónak üzenem, hogy felőlem zabálhatka 2 pofára a gyümiket, nem az én popóm nő mev tőle, hanem az övé :D
2019. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gyümölcsökben gyümölcscukor van, ami teljesen más, mint a csokiban lévő, nem szabad összekeverni! Nyilván nem egészséges több kiló gyümölcsöt sem megenni, viszont sokkal kevésbé rakódik le, mindenképpen egészségesebb, és nem szabad kivonni a táplálkozásból.
2019. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!