Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék lefogyni 60 kilóra?

Figyelt kérdés
Most 82 kiló vagyok,eddig csak 78 körül voltam, bizfos a karácsony... Na mind1. Nincs vmi jó alakom, a combom, a vádlim és a hasam is nagy. De nem vagyok dagadt csak telt. Valamint ha lehet akkor a fogyókúrával mennyire csökkenthetem a mellméretem? Nagyon zavar hogy ilyen nagy... Nagyon szeretnék leadni. Milyen fogyókúrát,illetve sportot ajánlotok? Egy ideig kempóztam,citromsárga öves vagyok, visszamenjek kempózni vagy menjek úszni? Melyikkel lehet jobban fogyni?

2019. jan. 7. 00:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy 166 cm vagyok. És eleve 5,32 kg volt a súl,om mikor mwgszülettem
2019. jan. 7. 00:47
 2/7 anonim válasza:
Én személyes tapasztalatból kiindulva 9-12 hónapot mondanék, már ha az egészséges ütemet szeretnéd tartani.
2019. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sporttal és egészséges életmóddal
2019. jan. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia. Én tavaly ilyenkor 85 kilót nyomtam. 164 centi vagyok. A mostani súlyom 65. Én sokat bringáztam, futottam, sétáltam. A diétám egy nagy odafigyelés volt. Most elengedtem magam, de csak 1-2 kilót szedtem vissza, ami néhány nap alatt megint lement. Heti 3 intenzív sportolás sokat segít. Étteremben is mindig próbálok olyat választani, ami nem nehéz a gyomromnak. Már nem is bírok annyit enni, mint tavaly. A kevesebbel is jól lakom. Még 5-7 kilót én is szeretnék fogyni. A nyárra sikerülni fog. :) Neked is sok sikert!
2019. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, mekkora súllyal születtél :D :D :D

Én 3100 grammal, most meg 124 kg vagyok!

2019. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

Most vagy 166cm, és 82kg, de nem vagy dagadt, csak telt? Érdekesen hangzik. Az úszást felejtsd el. A vízben nem lehet fogyni, csak fuldokolni.

Szobabiciklizz. Naponta legalább 1x1 órát, ideális intenzitással+diéta

2019. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy akkor 6-12 hónap attól függ.
2019. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!