Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a munkámból adódón sokat...

Ha a munkámból adódón sokat szaladgálok, kicsit nassolhatok bűntudat nélkül?

Figyelt kérdés
Diákként heti 1-2 alkalommal dolgozom pincérként és ilyenkor megengedett néhány falat, így én ettem néhány falat trüffelt (ezek picik, 7-8-at ettem) és 2 mini képviselő fánkot, és egy pici szelet pizzát. Ezek miatt mennyire legyen bűntudatom, ha 6 órás szaladgálás követte? (szigorú diétára fogtam magam, mert pont mindig a nassin csúszom el)
2019. febr. 10. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:
20L 165cm 60kg
2019. febr. 10. 11:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a heti 1-2 alkalom pincerkedes nem sokat szamit. En heti 5 napot rohangalok 8 oraban, alig eszem valamit (nem dieta, csak nincs etvagyam), fogytam ugyan kb 8 kilot az elmult ev alatt, de ennyi. Az, hogy 1-2 napot pincerkedsz, szerintem kb annyit er, mintha minden nap fel orat lesetalnal meloba meg haza. Azaz nem sokat. Ettol fuggetlenul normalis etrend nem tiltja meg a nassolast, nem attol nem fogsz lefogyni, hogy heti 1-2 nap megeszel par truffelt.
2019. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás energiaigényét rendszeresen túlbecsülik, a pincérkedés miatti sétálás benne van az alapkalóriában. Az, hogy fáraszt, még nem jelenti azt, hogy sok kalóriát is éget.
2019. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így sok kicsi sokra megy .Én úgy csinàlnám a helyedben,hogy vagy max 2-3 mini trüffel,vagy 1 mini képviselő fánk vagy 1 mini pizza,azokon a napokon,amikor dolgozol.
2019. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!