Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha a munkámból adódón sokat szaladgálok, kicsit nassolhatok bűntudat nélkül?

Diákként heti 1-2 alkalommal dolgozom pincérként és ilyenkor megengedett néhány falat, így én ettem néhány falat trüffelt (ezek picik, 7-8-at ettem) és 2 mini képviselő fánkot, és egy pici szelet pizzát. Ezek miatt mennyire legyen bűntudatom, ha 6 órás szaladgálás követte? (szigorú diétára fogtam magam, mert pont mindig a nassin csúszom el)

febr. 10. 11:06  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

20L 165cm 60kg

# 1/4Időpont febr. 10. 11:07 Privát üzenet
Szerintem az a heti 1-2 alkalom pincerkedes nem sokat szamit. En heti 5 napot rohangalok 8 oraban, alig eszem valamit (nem dieta, csak nincs etvagyam), fogytam ugyan kb 8 kilot az elmult ev alatt, de ennyi. Az, hogy 1-2 napot pincerkedsz, szerintem kb annyit er, mintha minden nap fel orat lesetalnal meloba meg haza. Azaz nem sokat. Ettol fuggetlenul normalis etrend nem tiltja meg a nassolast, nem attol nem fogsz lefogyni, hogy heti 1-2 nap megeszel par truffelt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 10. 13:43 Privát üzenet
A mozgás energiaigényét rendszeresen túlbecsülik, a pincérkedés miatti sétálás benne van az alapkalóriában. Az, hogy fáraszt, még nem jelenti azt, hogy sok kalóriát is éget.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 10. 16:42 Privát üzenet
Ez így sok kicsi sokra megy .Én úgy csinàlnám a helyedben,hogy vagy max 2-3 mini trüffel,vagy 1 mini képviselő fánk vagy 1 mini pizza,azokon a napokon,amikor dolgozol.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 12. 13:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok lefogyni. Már hánytattam is magam. Mit csinálok rosszul? Mit tegyek? 16/l
Más is szokott bűntudatot érezni fogyókúra után, amikor ismét elkezd átlagosan étkezni?
Fogyókúrázom, nem eszek tortákat, tábla/szelet csokikat/édességeket és egyéb szar kajákat, mégis ma munkatársam sütött linzert és feladtam, mit tehetnék?
Annyira kövérnek érzem magamat! Szerintetek mennyit hízhattam most? Látható lenne?
Fogytam a nyáron, túl sovány lettem. Hogyan hízzak? Tovább a leírásban.
Milyen úgy élni, hogy állandóan nézned kell mit és mennyit eszel?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!