Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen úgy élni, hogy állandóa...

Milyen úgy élni, hogy állandóan nézned kell mit és mennyit eszel?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam rajta. Nem tudom, ha megkívánok valamit, akkor hajnali 2-kor is akár bűntudat nélkül megeszem. Nem szoktam gondolkodni azon, hogy mikor és mennyit ehetek. 162 cm vagyok és 43 kg. Nagyon nem vagyok hízékony... másokat meg folyton hallok panaszkodni, szerintem én belehalnék, ha nem ehetnék úgy, ahogy kedvem van. Nagyon rossz?

2017. nov. 17. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szokni. Meg aztán egy-két lazulás belefér, egyik napról a másikra nem lehet elhízni.
2017. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsés vagy!
2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte kell csak figyelni. Később, ha megszokod nem gáz
2017. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

169/51-52 vagyok, szerencsére nem kell figyelnem.


Bár én irdatlan sokat mozgok (bringa, kori, vívás, stb.), mert meghalok, ha nem tehetem.


28n, aki éjszaka is betol fél tábla csokit vagy egy zacsi kekszet, ha olyanja van.

2017. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz.De meg lehet szokni és odafigyeléssel sok minden beleférhet.
2017. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztoan utalom,de vagy szamolom es szenvedek vagy meghizok es akkor attol szenvedek:D
2017. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitartóan csinálod normális mozgással összhangban akkor jol fogsz kinézni ennyi. Sablonosan de a sikerért áldozatokat kell hozni.
2017. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Még az jutott eszembe, hogy oké 43 kg vagy de csinos is?Formás? Mert nekem a 43 kg iszonyat kevésnek tűnik.Persze különbözőek vagyunk én 165/63 vagyok most, 58-ra szetetnék lemenni.Egyszer voltam nagyon régen 55 de rettenetes gebe voltam szóval így nekem a 43 gáznak hangzik persze csak így számok alapján, látatlanban.
2017. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, mert: Nekem sok ismerősöm/barátnőm volt, aki ilyen kaliber mint te. Annyit ehetett amennyit akart, nem látszódott semmi. De nem azért beszélek múlt időben, mert már nincsenek ezek a barátok/ismerősök, hanem mert ahogy öregedtek, úgy az anyagcseréjük lelassult és észre sem vették, h mennyire meghíztak, továbbra is azt látják a tükörben, h vékonyak, vagy nagyon nehezükre esik odafigyelni a kajára, 1 nap után feladják. Persze vannak, akik egész életükbe vékonyak maradnak, de ilyen is megeshet, h kis idő után lassul be az anyagcsere. Részben örülök, h amióta tisztában vagyok milyen egy csinos alak (10 éves korom óta), azóta odafigyelek a kajálásomra és kordában tudom tartani a súlyomat. :)
2017. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uristen de jo neked... en szamolom a kaloriakat elegge. Nekem a napi max 1000 de atlagban 600-800 es szornyu buntudatom van. 167cm 46,5kg vagyok. A celom a fogyas de ha mas nem akkor a sulytartas. Egyebkent nagyon rossz. Fusztralo
2017. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!