Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek rendben van ennyi...

Szerintetek rendben van ennyi fogyás két hét alatt?

Figyelt kérdés

Két hete csinálom a napi 1200 kcal bevitelt. 1200-1300 kcal között mozog a napi kalóriabevitelem. 112,5 kilóról indultam, most vagyok 111. Nem kellett volna, hogy több lemenjen? Mozogni csak úszni tudok, de el kell juton oda, ami három gyerek mellett nehézkes, de múlt héten pl. kétszer voltam, akkor szaunáztam is, ennek ellenére másnapra egy kilóval többet mutatott a mérleg...

Próbálok kitartó lenni és nem elkeseredni, hogy csak ennyit fogytam... Állítólag nagy súlyból könnyebben megy a fogyás, kivéve nekem. A közérzetem sokkal jobb, mióta elhagytam a kenyeret, lisztet, anyagcserém felgyorsult, mert van, hogy többször is járok nagy wc-re. Valamint a ruháimon érzem, hogy lazábbak, akkor, hogy lehet hogy csak 1,5 kilót fogytam két hét alatt?


2019. febr. 11. 09:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a kor számít e. A második gyerek után 20 kilót simán dobtam le, az elsők meg olvadtak le egyenesen. Öregszem vagy mi?
2019. febr. 12. 18:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik, vedd úgy hogy a testednek is van egyfajta hangulatingadozása, hogy épp mikor hogy esik jól neki fogyni.

Talán nem túl szakmai de én így fogom fel ezt a dolgot.


Nekem amúgy annyiban ugyanez a helyzet, hogy még kétszer nem sikerült ugyanazzal a módszerrel ugyanúgy és ugyanannyit fogyni.

2019. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Huuh, pedig ekkora súly mellé, igenis kevés az 1300 kalória is...60 kg vagyok és én eszek 1400-1500at fogyáshoz(és igen, fogyok)... nemtudom hány évves vagy, illetve azt sem milyen magas, de 1800 kalóriára tippelnék amennyire szükséged van naponta, ezalatt bizony tényleg koplal a szervezeted...én mindenképp megemelném a kalóriabeviteled :)
2019. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem hiszek abban, hogy nekem 1800 kcal lenne az optimális kcal bevitel, mert akkor kb havi kiló, ha lemenne, de az sem biztos.

Van a TLC n a műsor, Élet 250 kiló felett. DR. Now 1200 kcal diétát ír elő a 300 kilós embereknek is. Ha a te teóriádat alkalmazná, akkor mondjuk az eddig bevitt 10-15 ezer kcal bevitt értéküket kellene csökkenteniuk 8000 kcal-ra???, hogy ne raktározzon? Ugye, hogy nem sok értelme van?

2019. febr. 14. 16:45
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Az életveszélyesen elhízottakat ne keverjük ide, ott kicsit másról van szó.
2019. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem kevés, én is tartok 1200 kalóriás napokat, férfiként és 86 kilóval. Ha 1500-at eszek nem fogyok szinte semmit.
2019. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az én teóriám nem arról szól, hogy ha eddig x kalóriát ettél akkor ahhoz mérten csökkentsük a bevitelt....és ez nem teória, hanem tény, hogy van egy bizonyos alapanyagcsere ami alatt ha eszel, éhezel, ne fogsz fogyni. De úgy tűnik bevált neked az 1200kalória(ja nem) úgyhogy hajrá:)
2019. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!