Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél év alatt (szeptemberig)...

Fél év alatt (szeptemberig) le tudnék fogyni 20 kg-ot?

Figyelt kérdés

Ha odafigyelek az étkezésemre és minden héten 4-5x sportolok 1-1 órát, akkor le tudnék fogyni szeptemberig ilyen sokat?

Egyébként 163 cm és majdnem 78 kg vagyok.


Esetleg tanácsokat tudtok adni?


2019. febr. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj bele, és majd kiderül, hogy milyen könnyen tudsz fogyni... simán sikerülhet. Csak van, aki kis odafigyeléssel is lefogy, meg van, akinek mindent meg kell tennie hozzá.
2019. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 30 év alatti vagy, akkor szerintem simán a közelébe érhetsz addigra :)
2019. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fél év alatt le lehet adni azt a bizonyos súlyfelesleget amit fentebb emlitettél...én 10kgt fogytam 2 hónap alatt..rengeteget sportoltam a futás is nagyon jó szerintem...étkezésnél azt tudom tanácsolni neked,hogy ne koplalj,ez a legnagyobb butaság(tudom én is ezt tettem) de egy idő után azt is megunnád és csak visszamennének a kilók..reggelire fogyassz főtt tojást vagy esetleg zabpelyhet,délben egyél egy levest és este peddig valami ropit vagy amit szeretnél édességen és péksütiken kívűl..azon kívűl igyál sok vizet...sokan tanácsolták nekem,hogy legyen napi 5 étkezésem viszont nekem a napi 3 elegendő volt..
2019. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tanácsom az, hogy a hármas válaszoló tanácsát meg ne fogadd!! 😁 "Ne koplalj" - reggelire egyél egy főtt tojást, délben levest, este ropit. (Wtf??!😁😁)

Komolyra fordítva a szót. Durva fejszámolás alapján (bár se életkort, se aktivitást se nemet nem írtál) a súlytartó kalóriád valahol 2000 kcal körül lehet. Egy kiló zsír 7000 kcal, tehát heti egy kg fogyáshoz napi 500 kcal deficitet kell teremteni. Ezt javasolt úgy megtenni, hogy 2-300 kcal-al kevesebbet viszel be, a maradékot sporttal égeted el. Sajnos számolni kell, szemmértékre nem megy. Most elálmosodtam, és mivel hosszú lenne még, ezért nem folytatom. 😂😂

2019. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egy kiló zsír 7000 kcal, tehát heti egy kg fogyáshoz napi 500 kcal deficitet kell teremteni."

Szerintem is álmos vagy, esetleg a matek nem az erősséged? :D

2019. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél kiló fogyás akart lenni. 😁 De amúgy is ostoba vagyok, csak sokakkal ellentétben én be is vallom 😂😂
2019. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!