Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilóra kéne lefogynom?

Hány kilóra kéne lefogynom?

Figyelt kérdés

Szóval még karácsony előtt teljesen kibuktam, hogy 16(akkor még 15) éves létemre 172 centimmel elértem a 80 kilót

Tudtam jól, hogy jön a karácsony de december elején belekezdtem

Semmit se vontam meg magamtól, az édességet sem, csak nagyon nagyon lecsökkentettem az (édesség, cukros üdítő) adagot

még karácsonykor is csináltam,azalatt is fogytam

Szóval lefogytam 76 kilóra,ennyi lehettem szilveszter körül, ma 73.1 voltam reggel

Én már ennek is borzasztóan örülök, hogy idáig eljutottam, hiszen annyiszor próbáltam,sikertelenül(ráadásul pajzsmirigyes vagyok) de semmiképp nem szeretnék itt megállni

Körte alkatom van(azt hiszem):

A felsőtestem vékony(abb), melleim kisebbek

Lábam(főleg a vádlim) dagi, fenekem nagy(nem mondom hogy formás is😅)

Itthon "edzek", de csak úgy olyan gyakorlatokat csinálok amik így eszembe jutnak,és inkább lábra megyek

Szóval mennyire kéne kb lefogynom? Tudom, kép nélkül nehez megmondani..az lett volna a célom hogy nyárra haspólókat tudjak hordani, de ahhoz szerintem el kellett volna kezdeni a diétát kb 2 hónappal hamarabb..

Amúgy nadrágból 42eset hordtam, most vettem 2 újat,azok 40esek

Felsőből S/M(de inkább M)/40, néha 38, van egy két 42 esem is de az az oversize hatás miatt akkora

Illetve ha így folytatom nyárra mennyi kg lehetnék?


2019. febr. 24. 15:06
 1/5 anonim válasza:
Szerintem 57-62 az ideális.
2019. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60-70 szerintem az ideális súly
2019. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem ha lemész úgy 65-re, azzal már akár baromi jól is kinézhetsz. Nőies alkatod van, ha kicsit husi is vagy, az nem gond. 60 alá ne menj, az már a magasságodhoz kevés. Ha látványosan akarsz fogyni, akkor fuss, biciklizz, ne "lábra" gyúrj! Attól csak az izmaid épülnek, de fölötte ugyanúgy zsír lesz. És gratu ;)
2019. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csak lábra eddz, mert nagyon aránytalan leszel.
2019. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Készíts képet, takard ki az arcod
2019. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!