Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 57 kg-os nő kövér vagy átlagos?

57 kg-os nő kövér vagy átlagos?

Figyelt kérdés
172-3cm-hez, Szerintem kicsit husi vagyok(komolyan). Zsíros a testem. Sport ? Kicsit lusta vagyok,ajálnanátok lustáknak sportot?
2019. márc. 1. 15:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Indulhatnál a fedett pályás ki-néz-magasabbra világbajnokságon.
2019. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

xdd

Az jó lennexd

2019. márc. 1. 15:22
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

A testtömeged alapján inkább sovány vagy. Az tényleg lehet, hogy izmod alig van, ezért ugyan nem nagy a súlyod, mégis arányaiban sok zsírt tartalmaz.


Lustáknak sport? Szerintem próbálj ki többfélét, aztán valami majd megtetszik. Én például nagyon szeretem a mászóparkokat (mikor fák vagy oszlopok között kell kifeszített sodronyokon és mindenféle akadályon átmászni a levegőben). De persze ez rendszeres sportnak elég drága. Úszni is szeretek, meg biciklizni is. Utóbbi igazán a lusták sportja: ha kicsit elunod a tekerést, abbahagyhatod, attól még a bicikli gurul tovább. Remélhetőleg visszatér a kedved, mire lelassulnál :-P


Esetleg segíthet, ha valamilyen csoportba jársz, ahol adott időpontban van az óra. Így nem tudod halogatni, és ha adott helyre kell menned otthonról, akkor az első lépés nem olyan nehéz (felülsz a buszra, és odavisz). Mikor a nehéz rész jön, akkor már lendületben vagy.

2019. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

De cuki🤣

Olyan sport kell amit nem veszel annak. Nekem a zumba az, olyan mintha bulizni mennék, imádom.

De bármilyen táncos csoportos dolog jó.

Ha nem vagy táncoslábú akkor nem tudom.

2019. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Belvárosban lakom,nincs itt bicóm pedig nagyon szerettem a kisvároskámban tekerni. De itt Pesten kizártnak tartom,meg nincs túl jó idő.

Amúgy régen táncolni jártam,de a zumba az nem oylan,hogy nem ér kb semmit? Azért jó lenne,ha az a lusta sport pici izmot építene :D

jógáztam már,de képtelen voltam szabályosan csinálni így semmit nem ért. Úszni nem jó,mert vizes lesz a hajam aztán 2 óra mire megint emberek közé mehetek :D

Kondiba jártam jó pár éve,de nagyon uncsi és motiválatlan lettem,azóta nem sportolok semmit.

2019. márc. 1. 15:33
 6/28 anonim ***** válasza:

A zumba inkább kardió. Igaz.

De tudod annyiféle csoportos torna van, főleg Pesten, szerintem kedvedre válogathatsz.

2019. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
A te magasságodhoz képest kevés. Ha te ennek ellenére mégis soknak látod, akkor neked nem sport való, hanem egy pszichológus!
2019. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

164 cm vagyok és 58 kg, gebe vagyok, akkor te hogy lennél kövér?

Menj lépcsőn lift helyett, naponta párszor megjárod az emeleteket, az jót tesz.

2019. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy lennél már kövér. Vékony vagy.
2019. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
8,164 cm 58kg azért nem hiszem,hogy gebe,kivéve ha egy atléta vagy full izom.
2019. márc. 1. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!