Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 57 kg-os nő kövér vagy átlagos?

57 kg-os nő kövér vagy átlagos?

Figyelt kérdés
172-3cm-hez, Szerintem kicsit husi vagyok(komolyan). Zsíros a testem. Sport ? Kicsit lusta vagyok,ajálnanátok lustáknak sportot?
2019. márc. 1. 15:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ti hol szoktatok futni? Járnék amúgy futni,mert régen én is csíptem,de baromi drága a kondi,ahol meg olcsó a bérlet ott nagyon gáz a futópad.


Utolsó előtte,már hol anorexiás egy 60kg-os nő??? :DDD OMG, ekkora hazugságot rég nem láttam. MErt szerinted csak a dagadt nők az egészsgéesek? Aki mondjuk véknyabb egy picit az már anorexiás?? Ráadásul nem baromira nem nézek ki vékonynak 60 kilósan,vastag a combom és van kicsi hasam. Ne nevettess már,hogy pár hónap múlva anorexiás leszek..

2019. márc. 2. 11:47
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

Látom nem sikerült értelmezni amit írtam, pedig direkt kiemeltem hogy az alacsony súly csak egy következmény, az anorexia tünete. Nem maga az alapbetegség.

Nyilván akik 35 kilónál tartanak, azok is voltak súlyosabbak a MENTÁLIS betegségük kialakulásának a kezdetén.

Kérlek fuss neki újra annak amit írtam, hátha ezúttal sikerül megérteni.

2019. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#21 én nem járok kondiba, akár városban is lehet futni, télen is, akár, csak jól kell tudni felöltözni. Felénk van egy patakpart, ott sokan, futnak, már kialakult egy ösvény, én ott szoktam.
2019. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
160 cm magas vagyok. Jelenleg túlsúllyal küzdöm, de 57 kg-osan nagyon jó alakom volt. 50 kg körül kifejezetten nagyon vékony voltam. Akkor egy 172 cm-es magasságú ember hogy lenne már kövér 57 kg-osan?! Pont, hogy sovány! Mondom én, hogy pszichológusra szorulsz kérdező!
2019. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

160cm-hez a 60 kiló még mindig sok. Persze nyilván mindenkinek más a normális,vagy más számít vékonynak. Mivel én világéletemben olyan voltam,hogy az a tökéletes alkat akin nincs felesleg,de van rajta annyi izom amitől az alakja szép. De persze akinek világéletében volt plusz kiló stb annak vékony lesz a 70 kilós nő is.

Na mindegy,értem akkor a nők szerint anorexiás vagyok? ezektől a kommentektől nem fogok bánatomba enni..

2019. márc. 2. 22:26
 26/28 anonim ***** válasza:
A nők szerint? Honnan tudod egy anonim oldalon, hogy ki milyen nemű?
2019. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Átlagos, vagy alkattól függően picit sovány. Ha te nem vagy vékony ilyen súllyal, az azért lehet, ahogy azt mások is írták, mert nincs elég izom rajtad, nem mozogsz eleget. Amúgy a csoportos órák, mint pl a zumba, vagy hasonló, tényleg nagyon jók ilyen szempontból. De nézz szét a közeledben, tuti, hogy ezer féle lehetőség közül válogathatsz, és meg tudnád találni a neked való mozgásformát. Én pl. mikor zumbára jártam, annyira beleszerettem, hogy bulinak fogtam fel az x. alkalom után, ahogy mások is írták, pedig akkor még én is a löttyedt, lusta kategóriát erősítettem. És fogytam is vele, sokat formálódott az alakom is. De ha neked ez a jellegű mozgasforma nem jön be, biztos sokfélet tudnal csinálni, csak járj utána. En kintebb lakok, mint te, de az én környekemen is számos lehetőseg van, hát meg a belvárosban mennyi lehet, csoportos órakat, vagy konditermet illetően. Amúgy én 173/174 centihez 58 kilósan masok szerint elég vékony vagyok, a bordáim is teljesen kint vannak, egyedül a combomon, fenekemen ,,van mit fogni", de az se háj, hanem a sok mozgasnak köszönhetően inkább izom. És sokkal szepp eredményt látok en is a tükörben, mint pl fél évvel ezelőtt. En most kondiba járok, valamint otthon tornázom heti 4-5×. Ebből is latszik, hogy megeri mozogni, csak elkezdeni a legnehezebb!
2020. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
*szebb
2020. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!