Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 57 kg-os nő kövér vagy átlagos?

57 kg-os nő kövér vagy átlagos?

Figyelt kérdés
172-3cm-hez, Szerintem kicsit husi vagyok(komolyan). Zsíros a testem. Sport ? Kicsit lusta vagyok,ajálnanátok lustáknak sportot?
2019. márc. 1. 15:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%

65 kg lenne az ideális, úgy 59-ig lefelé...

53-59 között még éppen egészséges. 53 alatt már kórosan sovány.

2019. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
20%
pufi
2019. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
0%
Gondolom hogy senkit nem izgat, de én tolnálak nagyon!
2019. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2019. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem kövér, pont jó alkat. Ha laza sportot akarsz, gyalogolj, túrázz.
2019. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

170/58-al én se éreztem jól magam, amíg nem sportoltam. Hiába volt meg a kitűzött súly, szétfolyós voltam, igazi skinnyfat.

Nekem a futás segített, 2,5 km-ről indultam, most 8km-eket futok, 2-4 alkalommal egy héten. Nagyon látványos, pl. hátul, ami löttyedt púp volt, most már fenék formát öltött. A testtömeg index hülyeség, már olyan szempontból, hogy nem húzható rá mindenkire egyetemlegesen, hogy 170 cm akkor 66 kilóig jó. 66 kilóval akkora kofferem volt, hogy nem fértem bele az L-es nadrágba.

2019. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
67%
Szerintem te nem kövér vagy hanem unatkozol. Pontosan tudod, hogy vékony vagy csak kell a figyelemfelhívás. Semmilyen sport nem tetszik.....milyen meglepő. De legalább van közönséged a nyavajgáshoz. Ez is egy eredmény.
2019. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

9-kg vagyok nehezebb,vékony a derekam nincs nagy hasam!

Mell fenék van.

Ha modellalkat akarsz lenni akkor is kell tornáznod,bármennyit fogysz.

2019. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%

Te nem husi vagy hanem anorexiás.

És mielőtt azzal jönnél hogy az anorexiások 35 kilósak és nem 57, fontosnak tartom tudatosítani, hogy az anorexia egy mentális betegség. Az alacsony súly csak a betegségük következménye, nem maga a kiváltó ok. Az a fő probléma, hogy ők folyamatosan kövérnek látják magukat, miközben elfogynak. Ilyen szemlélettel pedig te is eljuthatsz oda ahonnan már nincs visszaút.

Szerintem sürgősen keress egy megfelelő szakembert, mert bár már most is vékonynak számítasz, de még erős a szervezeted, terápiával még visszafordítható a mentális állapotod. Ha ezt hagyod eluralkodni, akkor hónapok alatt szépen eljutsz arra a szintre amikor már nem csak mentálisan, de testileg is gyógyítani kell, és hadd ne soroljam hogy azon a szinten kihullik a hajad, elmarad a menstruációd, stb. Az már nem vicces.

2019. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én is lusta vagyok amúgy, de annyi pozitív hatása van a futásnak, hogy képtelenség kihagyni. Ráadásul elég az egész heted 7%-át erre áldozni (168 órából 3-4), ami igazán nem sok, mégis hatásos.
2019. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!