Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 70 kg es 170 cm szerintetek...

70 kg es 170 cm szerintetek Kövér? 22 éves Lány

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy sokat híztam pont jo súlyban vagyok stb... Es ugy erzem, hogy csak nem akarnak megbántani... Nem erzem magam, kövérnek bar azt tudom, hogy par Kg mínusz jól jönne... Kérésre kuldok képet Privátban
2019. márc. 4. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted a képet, ha szeretnéd. A számokból azt látom, hogy van felesleg, de nem biztos, hogy látványos, megfelelő ruhában akár észrevehetetlen is lehet. Majd a képről kiderül.
2019. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Küldhetsz egyet. De ha lehet normális képet , ne nagykabátban, kisatírozva. Mert ilyeneket küldtek mostanában, hogy nem látszik belőle semmi.
2019. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kicsit husi, de ezek alapján nem lehet vészes, nem vagy kimondottan túlsúlyos. Ha eddig inkább vékony voltál biztos meglátszik, ha sokat felszedtél, de mivel nem írtad mennyi jött fel ezt nehéz megmondani. Ha zavar fogyj kicsit, de szerintem ilyen magasság mellett 60-65 kg alá úgyse kell menned, esetleg sportolj, erősíts hogy formásabb legyél. Ha küldesz képet akkor megpróbálok konkrétat is mondani, de így leírás alapján nem tűnik vészesnek a súlyod.
2019. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem kövér, de van felesleg. 60-65 körül szerintem ideálisabb lenne. De nyilván nemcsak a számok fontosabb. Mindenki más alkat, és sokat számít az is, hogy valaki sportosabb, izmosabb-e.

Nekem is jöhet kép.

2019. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem nyugodtan küldhetsz képet privátban:) a számok alapján lehet rajtad felesleg de képről jobban meg tudnám mondani
2019. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen (vagyis fiatalon) csak viszonyítani tudok a saját arányaimhoz képest a tiédhez. 158 cm vagyok, 54 kilóval. Ha nem érzed magad kövérnek, akkor szerencsésen oszlanak el rajtad a kilók, mint ahogy nálam is. Csípőbőség, mellbőség pont ugyanannyi centiméterekben. Mivel én alacsony vagyok, egy magassarkúban kimondottan formásnak mondanak. (Nem nagyképűségből írom, csak egy jól választott ruha, nadrág, felső sokat dob az alakon.)

Nem kérek képet, de ha gondolod, küldhetsz, úgy tényleg könnyebb megállapítani. Nem vagy elhízott, de 3-4 kiló mínusszal biztosan csinos vagy. De mint írtam, az arányok fontosak. Ha gondolod, küld el nekem is a képet, mert ennyi adatból kb. semmilyen következtetést nem lehet levonni, amit megadtál.

2019. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék. Én ugyanennyi centivel 82 vagyok, de sportolok,úgyhogy 65-70-nek saccolnak. Küldesz képet?
2019. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én is kérek képet
2019. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok és nem érzem magam kövérnek.
2019. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér.
2019. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!