Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 14 éves lányom eléggé...

A 14 éves lányom eléggé kövér.165cm körüli és 80 kiló. Kemény edzéssel mennyi idő alatt fogyhatna le?

Figyelt kérdés
A barátjával fogom megzsarolni. Ha nem fogy, nem aludhatnak együtt. Mennyi idő alatt tudna lefogyni kb?

2019. jan. 22. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem akarok itelkezo lenni, de ez aztan nem az igazi szereto anya kep, amit most itt eloadtal. Es oszinten gondolom, hogy te hizlaltad fel, most nem kell fenyegetni a baratjaval. Normalis etelt kell ele rakni es edzesre jaratni, de egy 14 evesnel nem hiszem hogy idore kene nezni mikorra fogy le. Nala inkabb az egyensulyra kene odafigyelni, ahogyan eddig is kellett volna....
2019. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Te miattad kövér, bár az sem normális, hogy a barátjával együtt "alszanak" ennyi idősen. Csodás anya vagy.
2019. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen anya mellett szerintem stressz miatt eszik.
2019. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Kamu kérdés. És edzéssel semennyit nem fog fogyni. Csak a táplalkozáson múlik, kaját meg te főzöl neki, szóval rajtad áll. Főzz egészségesen, a mozgás persze kell, hogy ne tunyuljon el, és ne lógjon a bőre. Életmódváltás kell teljes mértékben.
2019. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, az emberek fele örök szingli, a másik fele 45 évesen esetleg bevállal először egy élettársat meg egy gyereket. Talán.


Eme kérdés alatt meg egy 14 éves gyerek már össze van feküdve valakivel. Melyik országban járunk?

2019. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

5-ös üdv a nagy magyar valóságban!

Min csodálkozol?

Aztán majd a jön a következő kérdés a terhes lehet-e....

Meg a "most mit csináljak vele".

Ennyire ostoba az emberek nagy része ..igen.

2019. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Már megint egy ráadásul triplán provokatív kamukérdés! Ki kéne téged tiltani!
2019. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu kérdés. 35 éves létemre én vagyok 56 kilo
2019. jan. 22. 21:57
 9/15 anonim válasza:
57%

Szia!

Szerintem ezzel semmit nem fogsz elérni max elveszed a lányod kedvét a mozgástól. Tapasztalatból mondom. Én se vagyok vékony de a családom az, kész valaki ilyen valaki olyan most ne magadat nézd. A lányod még fog változni, meg kell találni a rendes táplálkozást stb.

És a többi embernek, ha 14 évesen együtt alszanak és ezt megengedik akkor mivan. Nem azt mondta, hogy éjjel-nappal szexelnek. Én is a párommal 15 évesen már együtt aludtunk mégsem feküdtünk le. Nem kell ítélkezni egyből.

2019. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem egyik napról a másikra lett 80 kg. Kiskorú, te felelsz érte, te vagy a hibás.

És ha ilyenekkel akarod rávenni, akkor amint 18 lesz, kövéren vagy soványan, de elhúz a p*csába a barátjához, azt leshetsz.

2019. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!