Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dulkolax hashajtó, mennyire...

A dulkolax hashajtó, mennyire hatásos? Ha 2db. -ot beveszek sokat fogok rohangálni a wc-re?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Igen!


Össze-vissza fogod szarni magad!

2010. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%

Szerintem vegyél be egy egész dobozzal!!!

Akkor nézd meg mi fog történni!

De szerintem pelenkázd be magad!

2010. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz be a wc-re egy két napra mert ha az egyszer nekiáll dolgozni, akkor szó szerint kifosod a beled is.
2010. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
szerintem meg keress fel egy pszchiológust, mert bulímiás vagy.
2010. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha nem tudod miért kérdezek,ne válaszolj!Ezt üzenem a többi okostojásnak is!Vékonybél vizsgálatom lesz és előző este hashajtót kell bevennem,hogy kitisztuljak,de azt nem közölték hogy milyet!Nem egy zsíros mangalica vagyok,gondolom te igen,szeretne itt egy-két ember úgy kinézni mint én 170cm,53 kg...nem szorulok rá hogy fogyjak,vagy fogyasszam magam!Hülye,dawnkorosok!
2010. júl. 2. 21:49
 6/22 anonim ***** válasza:
Talán akkor nem a fogyókúrás rovatban kellett volna feltenned a kérdésedet, ha nem ilyen válaszokat akartál. Nem a válaszolók tehetnek róla, hogy úgy nézett ki a kérdés, ahogy, szóval kevesebb vehemenciával harapd le mások fejét máskor, ha nincs okod.
2010. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tartsd meg a véleményed ha nem a kérdésemre válaszólsz!
2010. júl. 3. 07:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Peched van, nem tartom meg. Sajnos ez az internet, ha egyszer feltetted a kérdést, nem cenzúrázhatod a válaszokat. Be kéne ismerned, hogy te tévedtél, amikor ebbe a kategóriába írtad. Különben amilyen hangnemben beszólogatsz, hát meg is érdemelnéd, hogy egész nap a vécén üljél. :-)
2010. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos vagy:-)...amig nekem egyszeri vizsgálat miatt kell egyszer hashajtót bevennem,addig te gondolom évekig ülhetsz a wc-n,hogy ledobj pár kilót:-).De én legalább a kérdésedre válaszoljak,azért irtam ide mert a fogyni vágyók hashajtóznak,és gondoltam ismerik ezt a gyógyszert.Na,sötétke írsz még nekem egy pár sort,vagy mész meghánytatni magad:-)
2010. júl. 3. 11:57
 10/22 anonim válasza:
Fossad szét az agyad köcsög!!!!!!!!
2010. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!