Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki a nagy has?

Mitől alakul ki a nagy has?

Figyelt kérdés
Párom 28 éves férfi, aki nagyon vékony, ahhoz képest mégis nagy hasa van. Olyan "etióp" has, nem tudom máshogy mondani, nem tudjuk, hogy mitől lehet ez, de zavarja, szeretne rajta változtatni. Az étkezésével van a gond? Vagy csak simán alkat kérdése, genetika lenne?

2019. márc. 4. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha életében sosem edzett hasra, lehet eleresztett a hasizma.

Vagy májbetegség.

2019. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg olyan, mint egy éhezőé, akkor szerintem nem ártana orvoshoz fordulni.
2019. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Az étkezéstől is lehet, bár nem írtad, hogy miket eszik. Nekem is kezdett kicsit nőni, aztán mikor leszoktam a tejről és a felvágottakról, szépen visszament. Pár évvel később a húsról is leszoktam, attól pedig megint leadtam pár kilót, pedig mindig is vézna voltam.

Ettől függetlenül betegség is lehet, vagy valamit nem tolerál a szervezete. A sörtől is lehet sörhasa valakinek, nem véletlen ez az elnevezés sem.

2019. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

Az ehezes soran a gyomor gyomorsav termelese veszelyezteti a szervezet egeszeges mukodeset . Ennek hatasara puffadni kezdenek ,igazandibol semmi komoly baja nincs.

Viszont ezzel figyelni kellene mert a gyomorsav ,nagyon eros savassaga miatt kimarhatja a gyomrat ha nem eszik.

2019. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy puffad?
2019. márc. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem stressztől is.

N

2019. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Puffadás, állítólag a rágózástól is lehet. Laza hasfal - erre vannak speciális tornák. Vagy a sok sör. Nem véletlenül hívják sörhasnak.
2019. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyapám is kb így nézett kis. piszkafa lábak, normális karok és hatalmas has. neki azután kezdett nőni, hogy abbahagyta a rendszeres sportot. de lehet hogy genetika is (nem nagyon ismerem a felmenőit, családjaikat)
2019. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Utána járunk, hogy mitől lehet! :) Próbálunk változtatni az étkezésen és a mozgáson is! :)
2019. márc. 12. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!