Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrába belefér az, ha...

Fogyókúrába belefér az, ha minden nap reggeli után megeszek 2 vagy 3 teáskanál tiszta csokikrémet?

Figyelt kérdés
Teljesen nem akarok lemondani az édességről. Organikus csokikrémre gondoltam. Mennyire zavarna be? Amúgy rendszeresen sportolok.
2019. márc. 6. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Próbáld ki,hogy kibírod-e,hogy csak ennyit eszel és nem az lesz mondjuk,hogy jaj csak még egy stb. Én sem modtam le shoa a csokiról,diétázom és az vagyok aki mondjuk a reggeli zab helyett inkább megeszik egy twixet vagy akármit.Én speciel nem leszek tőle éhesebb,sőt a zab után nem vagyok valami boldog,hogy ennyi szénhidrátot bevittem és még jól sem laktam,akkor már inkább egy iszonyú finom csoki és már boldog vagyok. Persze a nap további részében meg jól eszem,egészségesen.

Szóval belefér,de van aki nem tudja megállni és tovább eszik vagy túlzásba viszi stb.

2019. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, hogy meg tudsz-e állni ennyinél. Ha igen és a kalória keretbe is belefér, akkor nyugodtan ehetsz. Én is eszem mindennap valami édességet, fogyok rendesen, mert kalória deficitben vagyok. De tényleg csak egy pár falatot,sose zabálom tele magam. Nekem kell az életembe az a pici nasi, egész életemben nem fogok édesség nélkül kínlódni.
2019. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
10: Nem lesz olyan, hogy utána. Ezt életmódnak tervezem, nem kúrának. Ha elértem a kívánt súlyt, esetleg havonta egyszer bűnözök egy kicsit.
2019. márc. 6. 16:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem van egy olyan érzésem, hogy a kérdésben a "2 vagy 3 teáskanál"-t egyesek 2-3 teáskanálnak, vagyis néhánynak értelmezték. Holott nem, úgy értem maximum 3 teáskanál. :)
2019. márc. 7. 09:06
 15/18 SZücsöm ***** válasza:
Ne csalj inkább váltsál át fehérjeszeletre. Én pl 60% os fehérjeszeletet eszek. + létezik már fehérje por palacsinta/muffin/fagyi/gofri elkészítéséhez is. Jelenleg én a fehérje szelet mellé még a túrós narancsos palacsinta protein port eszem heti 1x zsírszegény túróval és 0 kalóriás édesítővel. Finomak is és még nem csak hogy beillenek az étrendembe de még pozitívan is hatnak rá a + fehérje miatt.
2019. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fogytam úgy, hogy ettem napi két győri vaníliás karikát mellette. Én is azért, mert nem egy ideiglenes kúrának szántam a dolgot, hogy aztán majd jól visszahízzak, ha vége.

2019. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kaja után belefér, te diétád. De csak akkor edd meg, ha tényleg hiányzik, és meg tudsz állni ennyinél. És nem muszáj pont reggeli után, lehet ebéd után is, és nem muszáj minden nap.

Nekem az vált be, hogy jó ideig egyáltalán nem ettem semmi cukrosat, így egy idő után annyira elszoktam tőle, hogy nem is kívántam. Később a tejcsoki émelyítően édesnek tűnt, úgyhogy most 75%-os étcsokiból szoktam enni 1 kockával. De te döntöd el, ha neked így jó, csináld így.

2019. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17: Tejcsoki már nekem se hiányzik, ezért akarok tisztát, abból is az egészségesebb fajtát.
2019. márc. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!