Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó változtatás?

Ez így jó változtatás?

Figyelt kérdés

115 kg vagyok és szeretnék lefogyni 60-65 kgra.


Próbáltam a ketogén diétát, de 80 gramm zsírnál már rosszul lettem.(epegörcs+hasnyálmirigy gyulladás)


Úgyhogy muszáj lesz a szénhidrátos étkezéseknél maradnom.


Erre gondoltam:


1300 kcal, 115 fehérje, 90 gramm ch, 60 gramm zsír.


Reggeli: 30 gramm zabpehely, joghurtba áztatva, 30 gramm fehérjepor.


Ebéd: hús+ 150 gramm rízs


Vacsora: hús+ 300-400 gramm párolt zöldség


Ez kb 1000 kalória, a maradék 300at nem terveztem meg, mert azok olyan dolgok lesznek, amiket éppen megkívánok, túró rudi, nasi, stb.


Szerintetek ez így megfelelő? Nem leszek nagyon éhes?


2019. márc. 11. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sztem több ch ra van szükséged és a kcal min. 1400-ra állítanám be. Fehérjepor minek? Semmi értelme. Én is hasonló súlyu vagyok, mint Te, de teljesen másképp csinálom, nem ilyen görcsösen. reggelim általában egy szelet teljes kiörlésű kenyér, sovány sonka tőró, zöldségek. Ebéd, párolt csirkemell édesburgonya, cékla répa megsütve, de ez csak egy példa. Főzelék is jöhet mértékkel. Délután egy szelet cerbona vagy túró rudi. Vacsi nálam abonett szelet zöldségekkel, túróval, sovány sonkával. Ezzel az étkezéssel 113-ról 108-ra fogytam január vége óta.Nincs semmilyen por... Ja a rizs. Sztem, ha rizs, akkor legyen barna rizs. Gyümölcsöt ritkán eszem...
2019. márc. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fehérjepor azért kell, mert a kavet nem tudom meginni tej nélkül, és mégiscsak jobb a fehérjepor, mint a tej. Amúgy sem tartalmaz a reggelim túl sok fehérjét igy bőven belefér.
2019. márc. 11. 06:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bőven megiszom tejjel a kávét. Erről nem mondok le. Hidd el, nem ezen múlik!
2019. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd 2000 kalóriával, én 97-ről indulva, 2000 kalóriával szélsebesen fogytam. Persze edzettem is heti négyszer. Ha nem edzel, akkor is fel kéne nyomnod 1800-ra, mert nagyon éhes leszel ennyitől. Legyen öt étkezésed, és nem leszel éhes. Ha már fogytál valamennyit, akkor persze csökkentened kell a kalóriákat.
2019. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a 2000 kcal al, sztem elég lesz az 1500 nak is. Ha ügyes és jó ételeket eszik nem lesz éhes...
2019. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb 1300-1400at szoktam enni, és egyenlőre nem vagyok éhes.:)
2019. márc. 13. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!