Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy kezdjek hozzá...

Nem tudom hogy kezdjek hozzá az életmód váltáshoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész életemben túlsúlyos voltam, az is vagyok most, de eddig nem annyira zavart, mert valamennyire mértékben tartottam. Azonban nemrég elértem a 90 kilót, ami az én 169 centimhez rettentő sok. Soha nem voltam fogyókúrán, és minden weboldal amit felkerestem csak annyit ír hogy életmód váltás kell. De hogy érjem el? Mi lenne az egészséges életmód? Mit kéne ennem, hogyan kéne mozognom? Azt se tudom hol kezdjem el. Kérlek, segítsetek!

2018. júl. 9. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass még szerintem és kezd azzal, amiben szinte mindenki egyetért. Cukros dolgok, felesleges nasizás minimalizálása, inkább összetett, mint egyszerű cukor, kevesebb feldolgozott étel, ilyesmik.


Utána nem ártana személyre szabni a dolgot. Itt már nem lehet mit mondani általánosan, hisz kinek ez, kinek az jön be. Az egyik embert más laktatja s energizálja, mint a másikat. Kinek a zsíros (de szénhidrátszegény), kinek a szénhidrátdús (de zsírban szegényebb) táplálkozás a kellemes és fogyást segítő... Úgyhogy még a makrók is durván eltérnek az embereknél, nemhogy a részletek.

Az egyik a zabra és tk kenyerekre esküszik, a másik ezeket nullán tartja s még a zöldségből sem nyúl a cukrosabbhoz... S van, aki egészen szokatlan, de egészséges diétán érzi csak jól magát fogyás közben.


Ha eddig nem mozogtál, bármi előrelépés. Én évtizedekig csak gyalogoltam, az is jó, de jobb, ha van némi kardió és ha rendesebb izmokat akarsz, erősítő edzés is.

2018. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A fogyásban nincs semmilyen misztérium. A lényeg az, hogy kevesebb kalóriát vigyél be,

mint amennyit elégetsz. Én is kipróbáltam már minden „2 hét alatt fogysz 10 kilót” diétát, de

utána több jött vissza, mint amennyit leadtam. Most 1000 kalóriázok, mozgok és kenem

magam a Dr.Kelen Fit Shape 2in1 alakformáló géllel. Sokkal szebb lett tőle a bőröm, a

narancsliget is kezd halványodni a hátsó fertályomon. :D Imádom, mert amellett, hogy

hatékony még az ára is elfogadható (kb. 1300 forint) Ja, meg a másik, ami nagyon fontos:

sok-sok folyadékot kell inni. Kitartást mindenkinek! Megcsináljuk! :)

2018. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!