Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Limonádé mehet fogyókúra alatt?

Limonádé mehet fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Iszom napi két liter vizet ( sportolok mellette). Még akarok inni egy liter folyadékot. Arra gondoltam, az lenne limonádé édesítőszerrel. Jó ez is víz helyett?
2010. júl. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. A citromban ráadásul van c vitamin is.
2010. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de az édesítőszerrel vigyázz, mert a túlzott fogyasztásuk hasmenést okozhat, illetve hozzászokást és egyre kevésbé érzed majd édesnek, ezért egyre többet kell adagolni belőle. Ezért érdemes időnként váltogatni őket. Én cukorbeteg vagyok, és hogy ne kelljen sok műanyagot fogyasztani (édesítő) hozzászoktam, hogy nélkülük is megiszom a citromos vizet. Egy másfél literes palackba fél citrom levét teszem - ennyi hely van is a víz tetején - és ezt iszogatom egész délelőtt.
2010. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Én is fogyizok,3 citrom levét rakom agy másfeles sima vízbe minden édesítő nélkül.

A citrom NAGYON jó zsírégető,már egyszer fogytam vele,persze úszok,futok mellette és normálisan étkezem.

Mindennap megiszok ennyit,+sima ásványvíz.

Szerintem hagyd ki az édesítőt,megszokod így is,sőt,ez így mégjobban 'itatja magát' :)

2010. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!