Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2x-i futás sok lenne?

Napi 2x-i futás sok lenne?

Figyelt kérdés

Ma elmentem vásárolni,és rá kellett döbbenem,hogy híztam az amúgy se túl jó alakomhoz:(Nagyon rossz volt,hogy iylen szörnyen álltak rajtam a ruhák,rövid nadrágok.Szóval most ténylegesen elhatároztam,hogy lefogyok 10-12 kg-t.Legproblémásabb részem a combom,fenekem,vádlim.Mindig ide hízok,utána karra,hátra,majd hasra.Mindenütt van egy kis hájam.Kövér nem vagyok,de van rajtam zsír,ami eloszlik,mégis engem zavar a nagy combom,hájas fenekem.

Ma este elmegyek futni fél-1 órát,majd amennyit bírok.Mai kajámat már elcsesztem,szóval holnaptól indul a fogyókúra.Reggelire megeszem 4 szelet Graham kenyeret,kevés vajjal,csirke mell sonkával,paprikával,paradicsommal,uborkával,és egy bögre tejeskávé cukor/édesítő nélkül.Tízóraiira joghurt vagy vmilyen gyümölcs.Ebédre vmilyen saláta,hússal,vagy ami itthon van,de "light" kiadásban.Délután gyümölcsöt,vagy zöldségeket rágcsálok,esetleg 1 pohár tej.Este már nem nagyon eszem,max.joghurt,vagy paradicsomlé.Holnap reggel felkelek korán,és futni fogok 1 órát,és utána reggelizem.Szerintetek este is fussak 1 órát?Azt akarom,hogy VÉKONYODJON A LÁBAM,és ne legyen vastagabb izmosabb.Mennyit kéne futnom?Tornázni is tudok Rubint réka tornáira,ha ez is jó.rengeteg energiám van,muszáj valamit kezdeni vele:)

16/L


2010. júl. 3. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

" Reggelire megeszem 4 szelet Graham kenyeret "

te ezt nevezed fogyókúrának ?

2010. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel csomagoltat vettem,egy szeletbe 50 kalória van,az4*50=200 kcal.Tudod,én nem koplalni akarok,hanem rendesen lefogyni.Ráadásul futás után kell az energia.De gondolom te úgy szoktál fogyózni,hogy napi 1 alma.
2010. júl. 3. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj,hogy van rengeteg energiát,mivel sokat eszel és iskolában szünet van.Fussál naponta kétszer,rendben?
2010. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ti megőrültetek? én diétám alatt 2x ennyit ettem egy nap, heti 5 kardió edzés és heti 4 súlyzós edzés mellett

egyáltalán nem sok energia, jó kaját rakott össze a csajszi nagyon :)

14 éves fiú vagyok, most tömegnövelek 3 hete, jött fel 4 kg.. mikor elkezdtem az egészet 183/86 voltam, most 74 kg, hasamon már a felső 4 kocka szépen rajzolódik kifelé..:D

Ne hallgass rájuk, nagyon jól csinálod, szerintem elég lesz neked napi 1.. rubint réka is megteszi

combom nekem fele akkorára ment össze diéta alatt :DDD

2010. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!