Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hogy ujra...

Mit javasoltok, hogy ujra beinduljon a fogyás?

Figyelt kérdés

4 hónapja figyelek oda jobban az ètkezésre, illetve azóta tornázom is. Jelenleg heti kètszer súlyzós edzès ès2 aerobic óra.

Sajnos 3 hete nagyon megállt a fogyás. Nem mozdul meg a mèrleg sem.( Habár az eddig sem nagyon ment, viszont egy ruhamèrettel kisebbet hordok- jelenleg 38 -as) .

Viszont szeretnèk mèg formálódni, ami nem igazán megy mosft.

Mi lehet a gond?

Sajnos több edzèsre már nincs idõm.


2019. márc. 16. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2 napig szintentartó/ feletti kalória, hogy kicsit felpörögjön az anyagcsere.
2019. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hónap utàn lehet stagnàlàsról beszélni, ( így olvastam). Ilyenkor napi kerettúllépés szokott lenni a javaslat, hogy felpörgesse a szervezetet. Àm ha 38- as méretet hordasz, màr javàban normàl súlytartomànyban kell lenned. Kellene ez alapjàn. Lehet abban vagy és a tested ragaszkodik ezekhez a kilókhoz. Mik az arànyaid? Magassàg, súly, mell derék csípö cm- ben?

Amúgy a rendszeres mozgàstól is formàlódik a test fél- 1 év alatt is màr.

2019. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Pont 3 hét volt nekem is az amikor nem mozdult a mérleg. Fél éve számolom a kalóriákat, -18kg, és 2-3x volt az, hogy 3 hétig nem mozdult a súlyom. Ekkor én is azt csináltam, hogy egy napig többet ettem, bűnöztem, és valóban beindult a fogyás. Sajnos vannak ilyen időszakok, de ez vele jár. Viszont egyet értek az előttem szólóval, hogy ilyen ruhamérettel már nem nagyon kell fogyni.
2019. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a derekamon van mèg felesleg, illetve pici a combomon. A BMI index alapjàn mèg 4 kg kell a megfelelõ tartományhoz.
2019. márc. 17. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 hétig állt az 59.5kg-on. Pedig ugyanúgy ettem meg edzettem is. Aztán szombat reggel elkezdtem többet enni,szombat vasárnap így telt,hétfőn reggel mértem egyet és 58,3 lett. Kellett az a bizonyos szénhidrát hintáztatás.

2019. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!