Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már időszakos böjtölésnek...

Ez már időszakos böjtölésnek számít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ajánlások szerint napi minimum ötször, és rendszeresen kellene étkezni, de én az utóbbi időben kialakítottam magamnak egy új és elég l működő szokást, viszont nem tudom, egészséges-e. Arról van szó, hogy reggel korán (öt órakor, a munkám miatt fél ötkor kelek és ezért is kell ilyen korán reggeliznem) eszem, aztán csak délután 2, fél 3 körül ebédelek. Ez így kiszámolva legalább 8, 99 óra, amíg nem étkezem. Éhes nem vagyok közben, nem is gondolok az evésre, és mikor nekiülök ebédelni, már legalább kellő étvágyam van, és sokkal jobban esik így az étel. Vacsorázni aztán este 7 óra körül szoktam. Tudom, hogy nem legjobb így a időbeli elosztása az étkezéseimnek. Lehet enne valami káros hatása az egészségemre is, például hogy olyan sok idő telik el a reggeli és az ebéd között? Olvastam már az időszakos böjtölésről, mikor valaki fél vagy egy napig nem eszik semmit. Ez, ami én leírtam, már annak számít? Egyébként vékony vagyok, súlytartás a célom, az étvágyam rendben van, de nagyon kevéssel beérem, 1200 kcal körül van a napi fogyasztásom. Köszönöm a válaszokat. 48 kg/164 cm, 27/N.
2019. márc. 17. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem az.
2019. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!