Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz motiváció?!

Fogyáshoz motiváció?!

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne! Minél hamarabb szeretnék lefogyni! Újra olyan akarok lenni, mint kb 1 évvel ezelőtt. Nézegetek képeket, de ez már nem segít.

2019. márc. 17. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Számold a kalóriát, mozogj hetente minimum 3x.

Harározd el, tervezd meg, csináld.

Ha a fotó nem, talán a tükör segít.

2019. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz motiváció: hogy ne legyél dagadt.
2019. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rákerestem milyen hatással van a szervezetre a túlsúly. Elősször a jelenlegire aztán hozzádobtam pár kilót, hogy mi van ha nem továbbra sem változtatok.
2019. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg azt a ruhadarabot, ami most nagyon tetszik neked, egy (két, vagy akárhány) számmal kisebb méretben.
2019. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress társakat a fogyókúrához, így egymást fogjátok motiválni. Nálunk ez vált be.
2019. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam magamnak egy listàt arról, mennyi de mennyi bajom van ami a kövérségemnek köszönhető. Így összeszedve megdöbbentően tartalmas és hosszú. Ajànlom .
2019. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy gyorsan nem egészsèges lefogyni. Ha pedig kopkalsz az a feladàs és visszahízàs melegàgya.Ilyenkor az ember simàn többet is felszed mint amennyit kínkeservesen leadott. De majd max tanulsz a sajàt kàrodon.
2019. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* ha koplalsz
2019. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2019. márc. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!