Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel motiválják magam a...

Mivel motiválják magam a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Ugy döntöttem h kevesebb édességet eszem, nem eszem kenyeret, heti 2szer megyek kondozni, többet iszom es este 7 utan nem eszem. Nem tudom h bírom majd betartani szerintetek mivel motiváljam magam? Amugy 173cm es 62 kg vagyok szoval annyira nem vészesen sokat kell leadni. 15/L

2015. dec. 26. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, abban még nincs sok nehézség (bár ez emberfüggő, az igaz), viszont pluszban a kevés evés sokunknak elég problémás lehet. Mozogj a kondin kívül is, akkor többet ehetsz.

A motivációhoz nem értek, én egészségtudatosságból változtattam életmódot s mivel megtaláltam a módszert, amivel nem volt nehéz fogynom így, fogytam. Egy ideig. Nem a Te szintedre... De tőlem ez is nagy teljesítmény volt ;) Mostantól inkább több mozgásra kell rávennem magam, ott pedig jócskán van motiváció, mivel az egészséghez mozogni is kell, s azért jól is akarok kinézni, amihez a zsírvesztésen túl izomnövelés is kell, főleg az én ízlésem szerint.

Pusztán motivációból önsanyargatni nem jó, fontos, hogy az életmód, amire váltasz, kellemes legyen. Persze kitartás, elszántság, bizonyos önkontroll kell így is, de az élet már csak ilyen s ez azért nem olyan vészes, mint túlságosan szigorú diétát tartani, amit jogosan nem bír az ember és jobb is, ha nem erőlteti. Amúgysincs szükséged sok fogyásra, ezt te is tudod, nem kell nagyon igyekezni, hogy tempósan menjen.

2015. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2016. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!