Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra? Egészséges életmód?

Fogyókúra? Egészséges életmód?

Figyelt kérdés

Fogyással, egészséges étkezéssel kapcsolatos kérdésem lenne, lényegében életmódot szeretnék váltani, de nem tudom, hogy pontosan mégis mit hogyan kell, és ezt ide elég hosszú lenne leírni, meg elég sok kérdésem is van, szóval azt szerintem végig se olvasná senki😂 a lényeg, hogy aki épp ebben van, hogy kicsit fogyni szeretne, vagy már túl van rajta, és már ért a dologhoz, tudja mikor, mit, hogyan kell, az legyen szives írni nekem privátba, és segíteni benne, valaki akinek van ideje légyszi:D nagyon megköszönném a segítségeket!


18/L



2019. márc. 18. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Írhatod a kérdéseket privátba.
2019. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogyásban kevésbé van tapasztalatom, de sportban, mozgásban szívesen megosztom a tapasztalataimat.
2019. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!