Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Ma egy hónapja hogy elkezdtem fogyókúrázni. Elhatároztam hogy csak havonta mérem meg magam, amire ma sor került és hát nem voltam túl elégedett az eredménnyel. Legalább nyolc kilót szerettem volna fogyni egy hónap alatt, de csak négy sikerült.

Úgy gondolom nem jól csinálom ezt az egészet. Nem vagyok benne biztos hogy mit csinálok rosszul szóval csak leírom:

Reggelente edzek még mielőtt bármit csinálnék. Ez úgy néz ki hogy húsz percet biciklizem, aztán fél órát tornázom majd megint húsz perc biciklizés. Reggelire általában zabkását vagy pirítóst eszem (teljes kiőrlésű), két óra körül ebédelek (nem eszem zsíros ételeket, kevés sóval főzök, igyekszem kerülni a tésztát, de előfordult hogy ettem) és igyekszem öt-hat óra után már nem enni. Emellett nagyon sok vizet is iszom (kb. napi 3 litert).

Valakinek van bármi tippje, hogy min és hogyan kellene változtatnom?



2018. okt. 22. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
és természetesen nem fogyasztok cukros dolgokat
2018. okt. 22. 13:02
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Csináld így tovább.

Egy hónapba a normális a 3-4 kg fogyás, azért nem fogytál többet. A következő hónapba le fog menni a másik 4 kg ha így csinálod

2018. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3 kg fogyás a normál ütem, tehát a havi 8 kiló teljesen irreális. Az étrended nem jó. Egyrészt mennyiségre kevés, másrészt nincs benne fehérje, nincs benne zöldség. Ha jól értem, kétszer étkezel egy nap, ami nem egézséges. 3 liter víz egy nap meg teljesen felesleges.
2018. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A célod irreális, csak egészségtelenül érhető el.


Felesleges 5-6 után nem enned, a napi bevitel számít, nem az időpont. Időszakos böjtölés létezik, de az nem mindenkinek megfelelő, ill. nem a fogyás a cél nála.

2018. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háromszor eszem egy nap és sok zöldséget is fogyasztok.
2018. okt. 22. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elvárásaiddal van a gond, nem az eredménnyel. Havonta 8 kilót akkor lehet fogyni, ha valami súlyos betegségben haldokolsz.
2018. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes, így egészséges, ne csinálj mást, a fogyás egy lassú folyamat.
2018. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Az elvárásaid nem jók! Ez a normál fogyás, amit meg is lehet tartani!
2018. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. nov. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!