Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan van ez menstruáció alatt?

Hogyan van ez menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
4 hónapja fogyókúrázom, de csak most jött meg a menstruácíóm először, mert kevés volt a kalóriabevitel, de azóta már növeltem. Szóval olvastam, hogy ilyenkor fals lehet a mérleg eredménye, mert ilyenkor visszatart vizet, meg ilyenek. Ez eddig oké, de a kalóriabázis szerint fogynom kellett volna 1 kg-t, mert meglett a 7000 kalóeiadeficit, de a menstruáció miatt egy dekával se mutat kevesebbet a mérleg. Mikor érdemes újra mérlegre állnom? Menstruáció után 2-3 nappal? Vagy mikor fog látszódni tényleg az az 1 kg fogyás? Bocsi, tudom hülye vagyok, de ez engem nagyon motivál, ha látom lejebb menni a kgkat, már az is ha csak 1 kgval vagyok kevesebb.
2019. márc. 21. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyire volt kevés a kaliriabevitel? Igen, menzesz előtt és alatt többet mutathat a mérleg...
2019. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 vagyok, és 1200 volt a kalóriabevitel. Most 1500at eszek, es elvileg már fogytam 1 kg-t, de a mensi miatt a mérlegen ugye ez nem látszik, és nem tudom mikor fog látszani, mensi után hány nappal ürül ki a megkötött víz?
2019. márc. 21. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Van akinél ahogy megjön, le is megy a víz. Nálam például csak akkor, miután elmúlt a menstruáció. Az a biztos, ha csak utána méred magad.
2019. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérd a derékbőséged, ha jól csinálod, azon hamarabb látszani fog, mint a mérlegen. 1 kg plusz vagy mínusz egyébként nem valami látványos, ennyit napi szinten ingadozhat a súlyod.
2019. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!