Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált módszerek fogyáshoz?...

Bevált módszerek fogyáshoz? 21/L 80kg

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Most könnyebb lesz mert nincs tél a test nem tartalékol . Fokozatosan hagyd el a rágcsát zsíros olajos termėseket diót szalámit finom lisztet fehér cukrot mert apródonként ki leher váltani de hirtelen lehetetlennek tűnik . Üditők helyett facsart levek teák cukor helyet méz .Sok víz ivás mozgås autó busz helyett kerékpár .
2019. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Egyél kevesebbet
2019. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

70%ban kalóriadeficit 30%ban mozgás.


Kifejtem.


Kalóriadeficit: töltsd le a kalóriabázis appot, állítsd be a neked megfelelő célt (ne irreális, hanem reális célt), vegyél kb 2000 ftért egy konyhamérleget, és minden egyes bevitt kalóriát (igen, a "csak egy szelet csoki"-t, üdítőket, és mindent aminek kalóriaértéke van) jegyzetelj a kalóriabázis appban. Ha elérted a kalóriakeretedet, aznap már ne egyél többet. Az elején lesz olyan alkalom, amikor nem tudod magad rendesen kontrollálni, és már délben megetted a kalóriakeretedet, ilyenkor ne kezdj el pánikolni, ne legyen bűntudatod, ha esetleg túlléped, csak folytasd es 1-2 héten belül szuperül rá fog érezni, hogy mit érdemes enned ahhoz, hogy ne éhezz a nap további részében, és ne lépd túl a keretedet.


Mozgás: bármi. Tényleg bármi, amit élvezettel csinálsz és boldoggá tesz. B8ciklizés, futás, gyaloglás, aerobic, csak az a lényeg, hogy mozogj. Nem kell mindenkinek súlyzós edzéseket csinálnia ahhoz, hogy lefogyjon. Először érd el az álom súlyt, és ha nem vagy elégedett a kinézeteddel, szeretnél izmosodni, akkor érdemes elkezdeni erősíteni.


165 cm 130 kgról, 165 cm 57 kgra fogytam ezzel a módszerrel. Nem vagyok izmos, és bőven rámférne a súlyzós edzés, mert eleg kis husis vagyok, de en nagyon elégedett vagyok az alakommal, nekem így tetszik, és fitneszmodell sem szeretnék lenni, így nem fogok elkezdeni erősíteni.

2019. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
4%
A harmadik válaszló tökéletesen leírta a lényeget. Le is zárhatjuk a témát.
2019. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alacsony szénhidràt- magas zsírtartalmú étrend. 3. hétnél jàrok. Reggel mértem mérőszalaggal megint. Összesen eddig - 29 cmt fogytam a körméreteimből, sokkal több az energiàm, nem vagyok fàradt és àlmos nap közben mint még akàr egy hónappal ezelőtt az voltam.
2019. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hasonlóan fogytam ahogy a hármas válaszoló leírta. Kivéve, hogy én nem mozogtam. Tényleg mindent be kell írni az applikációba, én is azt használom, és egyedül a napi két kávét tejjel nem írom be. Az elején azt is beírtam, de ma már nem. Viszont egy kocka csokit, egy tábláscsokiból, egy pohár üditőt, mindent írok. Mert így mennek be a felesleges kalóriák. Az ilyen apróságokkal.
2019. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!