Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 kupica pálinka + 1...

Napi 1 kupica pálinka + 1 doboz sör belefér fogyózás mellett?

Figyelt kérdés
Akár étkezés közben, akár különállóan. Ha nem is mindennap, de mondjuk heti háromszor?
2019. márc. 26. 14:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 ha eddig ment alkohol nélkül akkor most is fog
2019. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha belefér a kalóriádba, akkor elméletben nem, valójában hátráltat, mivel elvonja a vizet és fogyásnál ez nem jó. 1g alkohol 9kcal.
2019. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Néha belefér, de nem naponta.

Nekem van ismerősöm, aki napi rendszerességgel iszik sört, sörhasa van. Tök ronda, főleg egy nőnél.

Aki nem tudja megállni, hogy ne igyon minden nap, az normális étrendet sem tud tartani. Ez itt a gond.

2019. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
14: De ő csak egy sört iszik naponta? Mellesleg elárulom, 12 évvel ezelőtt úgy fogytam le Schobert-kúrával, hogy minden hétvégén elmentem bulizni, de csak száraz vörösbort ittam. De emellett szigorúan tartottam az étrendet. De akkor fiatalabb voltam (25 éves), mostmár nem így szeretném, hanem mértéket tartva. És bármily hihetetlen, a szeszesitalt nem mindenki csak a hatása miatt issza. De ezt magyarázhatom egy olyan csoportban, ahol egyesek szerint heti 2-3 sör fogyasztása következtében alkoholista, aluljárólakó, vegeta roncsként fogom végezni hamarosan.
2019. márc. 27. 09:50
 15/19 A kérdező kommentje:
11: Csak tudod, hogy van ez. Jön a jó idő, haverokkal grillezgetések, strandolgatások, meg ilyesmi. És néha az ember akaratlanul is megkívánja kicsit, mert jólesne, kaja mellé, vagy hűsítőként. Ezért kérdem, hogy mértéktartóan be lehet-e építeni.
2019. márc. 27. 09:54
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 azért az nagyon nem mindegy, hogy nyaranta pár alkalommal 1-2 doboz sör, vagy az egész évben szinte minden nap 1 sör + egy kis pálinka
2019. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
"Néha egy kevés" vs "Napi egy pálesz + sör" featuring "nem vagyok alkesz" - Tik csak ne ítéljetek el.mp3
2019. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Büdös alkoholista ide jön kötekedni :D
2019. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Heti 3 dl száraz vörösbor Zero Colával, én ennyit megengedtem magamnak...
2019. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!