Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom furán hangzik, de eddig...

Tudom furán hangzik, de eddig nem nagyon főztem, kb szendvicsem és tésztákon éltem. A natúr csirkét ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Ki kell kloffolni, vagy összevágjátok, és mivel fűszerezitek?

Bocsi tudom nagyon hülye kérdés :S :D

Légyszi viszonylag részletesen írjatok....

Nagyon köszönöm előre is! :)


2019. márc. 27. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Összevágom csíkokra, kis olaj+ fűszerkeverékkel( lucullust használok pl négyborsos mustáros, fokhagymás, ropogós csirke) bepácolom, teflonos serpenyőben fehéredésig pirítom alacsony lángon, majd ha teljesen kifehéredett akkor nagy lángos színt pirítok rá.


Mivel teflonos serpenyőben csinálom igy tényleg nagyon kevés olaj kell alá, kb 1 kg húshoz 1 evőkanállal használok.

2019. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon eszek csirkemellet, drága plusz elég száraz. Ha csinálok befűszerezem( petrezselyem, bazsalikom, fokhagymabors, só) és megsütöm kókuszzsíron, vagy eleve összefőzöm a zöldséggel amit enni akarok. Legtöbbször csirkecombot, pulyka-illetve sertés darált húst eszem a zöldségkörethez.
2019. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél kilót megpróbálom úgy feldarabolni, hogy 1-1 szelet kb. 120 gramm legyen (nagyjából egyforma 4 szelet, vagy ott a mérleg), kicsit megklopfolom, öntök a szeletekre pici olívaolajat (nekem könnyebb úgy fűszerezni, ha picit olajos), fogok egy fél tasak fűszert, és minden oldalát befűszerezem. Öntök rá olívát, egymásra nyomkodom őket, fél óra hűtő, aztán megy a grillre.
2019. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, kontaktgrillt használok, 6-7 perc sütés :)
2019. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!