Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen a csirkec...

Nagyon egészségtelen a csirkecomb?

Figyelt kérdés

Minimum 25 kilót kellene fogynom még, már leadtam 8-at. Sok halat és csirkemellet eszem, de már unom.

Vettem mell helyett bőr nélküli csirkecomb filét, és tegnap grillen megsütöttem minden olaj nélkül. Most meg bűntudatom van, hogy mégsem kellett volna.


Ezzel rosszat tettem, stagnálhat majd emiatt a súlyom?


2019. márc. 31. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csirkecomb -> hús -> fehérje
2019. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan az istenből szedted, hogy egészségtelen? Mitől más a comb, mint a mell? Egyébként zsír is kell, és ha unod az egysíkú diétát, akkor abba is fogod hagyni.
2019. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy egészségtelen, főleg hogy bőr és olaj nélkül készítetted. Kicsivel több kalória csak a csirkemellnél (100 grammonként 40 kalória pluszban), viszont nagyon jó fehérjeforrás és laktat. Ha ugyanúgy deficitben vagy még fogysz is.
2019. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy egészségtelen! A héten 3x is csirkecombit ettem zöldbabbal, vagy fokhagymàs sült kaliforniai paprikàval, eszemben sem volt leszedni a bőrét. Nagyon fincsi:) Èn ritkàn eszek csirkemellet Dràga is, és nagyon szàraz.
2019. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg deficitben vagy simán belefér. Szerintem egyél változatosabban amíg a keretében belül maradsz.
2019. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy mivel zsírosabb, ezért egészségtelenebb.


Az a baj, hogy kb. fél éve csinálom ezt az életmódváltást. Előtte hosszú évekig folyamat gyorsan akartam sokat fogyni, rengeteg diétát kipróbáltam. Nem tudom, miért tartott ilyen sokáig a hülye fejemmel felfogni, hogy az ilyen x kg y hét alatt ostobaság.


Most próbálom azt tartani, hogy sok olyan dolgot eszek, ami csak az, ami. Minél kevesebb összetevője van. Csak ez elég nehéz, főleg a reggeli. A sok diéta a látásmódomat is eltorzította, mindegyikben mást kiáltanak ki jónak illetve rossznak, és hiába olvasok utána ezerféle forrásból, ott is mást írnak. A zöldségek azok, amik minden étrend szerint jók.

2019. márc. 31. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A zsír nem egészségtelen. Nyugodtan lehet zsírosabb húsokat enni. Én konkrétan alacsony szénhidrát és magas zsírtartalmú étrendet követek majdnem 1 hónapja, és fogyok. Cserébe tele vagyok energiával és végre nincs bevizesedve a lábam, plusz 5-6 órát is elvagyok és nem éhezek, nem koplalok.

Persze az étolaj nem jó, de vannak egészséges zsírok amiket kell fogyasztani.

Ilyen pl a kókuszzsír, olivaolaj-ha bírod, én a szagától is rosszul vagyok, vagy a rendes vaj (nem margarin), mehetnek a zsírosabb tejtermékek is, sajtok, túró, joghurt, ha nem vagy laktózérzékeny. A zsír nem emeli meg a vércukrot, azt a szénhidrát teszi, ami fokozott inzulintermeléssel vagyis hízással jár. A szénhidráttal van probléma, mégpedig a gyors felszívódásúval. Finomított, fehér lisztes cuccok pékáruk, tészta, fehér kenyér, fehér rizs, cukor...

Természetesen nem kell, hogy ússzon a kaja a zsírban, de bátran lehet használni.

2019. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!