Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok mit ehetek ha...

Mit ajánlotok mit ehetek ha fogyókúrázok?

Figyelt kérdés
Már több dolgot láttam a neten de gondoltam megkérdezem nektek mi jött be és mit ajánlotok(mozarella?), és amúgy az jó ha a csirkemellet kókuszolajban csinálom vagy valahogy máshogy kellene?

2019. ápr. 1. 00:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8as szerintem egyértelmű annak, aki fogyni akar és aki gondolkodni tud, hogy nem kólából, sütiből és hamburgerből kell ezentúl felet ennie.
2019. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

8: A megfelelő mérték egy szelet süti, torta. Nem pedig bezabálni belőle. És ezt sem naponta, hanem alkalmakkor. Csokiból is egy kis szelet csoki, vagy táblából pár kocka, nem az egész kockát bevágni, és ezt sem naponta.

És így nyugodtan lehet igazi, normál sütit enni.

Nem arra kell rászokni, hogy egyen bármikor mindenféle csökkentett izét. Hanem arra, hogy ne egyen állandóan édességet, nasit.

2019. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11: persze. Ezért vannak itt időnként ilyen kérdések:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..

Sajnos nem minden fogyókúrázó tud gondolkodni.

#12: cukros sütikből, csokiból nem mindenki tud megállni ennyinél. Vannak olyanok, akiknek jobb, ha meg se kóstolnak ilyen dolgokat, mert ezek az ételek olyan hatással vannak rájuk, hogy nem tudják abbahagyni, amíg van előttük (főleg, ha a diétájuk miatt éppen éhesek is).

2019. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja és olyanok is vannak, akik hajlandóak kevesebbet enni azért, hogy a napi x sört megihassák, mert az olyan fontos, és hát a kalóriakeretbe belefér.

A mondanivalóm lényege az lenne, hogy nem csak a kalória számít, hanem az étrend összetétele és minősége is, hogy a diéta tartható legyen és ellássuk magunkat minden fontos tápanyaggal. Gondolom, ezzel ti is egyetértetek.

2019. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Pont azért fontos normális ételeket enni, nem mindenféle csökkentett csodaszert, hogy tartható legyen a diéta. Nem kell kizárni a normális édességet sem, mert abból lesz az, hogy ráveti magát valaki egy tábla csokira :D
2019. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinenk, a napi kalória bevitelem általában változó, tegnap csak 400 volt mondjuk de a legtöbb amit beviszek az 800.Reggelente megiszok egy kávét. Eddig csak csirkemellet és halat ettem zöldségekkel néha rizzsel vagy sütőben sült édesburgonyával. Vacsorára nem nagyon szoktam enni semmit. De mikor ettem az mozarella paradicsommal, és gyümölcsök natur joghurtal. De a vacsora még azelőtt volt hogy a maximális kalóriabevitel 800 lett volna. Így kb 3 nap alatt 1 és fél kilót fogytam.
2019. ápr. 4. 13:12
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amiket eszel az jó, de a kalória kevés. 3 nap alatt, ha ennyire keveset eszel, persze hogy csökken a súlyod egy kilóval, sőt akár többel is csökkenhet. De ez csak azért van, mert kevesebb az étel a beleidben, kevesebb cukrot raktároznak az izmaid, emiatt kevesebb vizet is... Lehet, hogy egy ici-pici zsírt is vesztettél, de ha így folytatod, esélyes, hogy az izmaid jelentős részétől is megválhatsz. Így, amit csinálsz, az inkább éhezés, mint egészséges életmód. Persze, le lehet így fogyni, a gulágon is lefogytak az emberek - nade milyen áron? Szép nem leszel a végére sajnos, mert csak csont, bőr meg egy kis zsír fog maradni - feltéve persze, hogy kitartasz a koplalás mellett, és éhségedben nem rontasz rá egyszer csak a hűtőre.


Emeld fel szépen azt a keretet 1300-1500 kcal-ra legalább, azután a popsidat is és kezdj el rendszeresen sportolni.


Persze tőlem azt csinálsz, amit akarsz, de szerintem jobban járnál, ha nem tennéd tönkre magad.

2019. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!