Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt dietazott valaki?

Szoptatás alatt dietazott valaki?

Figyelt kérdés
Félek, hogy elapad a tejem

2019. ápr. 1. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem diétáztam direkt, de mondjuk előtte sem ettem vackokat, cukrot stb. Az első 2 hónapban csak citromos vízen éltem kb és a 3. héttől edzettem is. Nem akarattal,hanem mert nem volt étvágyam. Több,mint egy évig szoptattam, fél évig kizárólag anyatejes volt. Tévhit,hogy a nem-zabálás és a mozgás apaszt. Nyilván nem fogsz 3 litert tejelni naponta,de elég lesz minden etetésre. Ha sokat eszel-a tipikus hülyeségeket-hogy "legyen tejed",attól még nem értelems dolgok mennek át az anyatejjel a babába és csak mennyiségi, zsír-hízást érsz el nála,nem minóségit.
2019. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem apadt el, én is diétáztam. Nem olyan szigorúan, de cukor, fehérliszt 90%-osan kiiktatva, olajat rég elhagytam már, és szoptatás (csak szopott) mellett napi 1900 kcal körül ettem. (Ha fogyáshoz pl 1600 kcal kell, akkor 200-300 kcal, amivel több kell szoptatás idején.) Ch ne menjen 160 alá.
2019. ápr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos el is csesztem a dolgokat. Nem volt tejem, amit nem vettem észre... Ha rendesen csinálod, nem fog elapadni a tejed. Amit írt az egyik válaszoló, hogy kb 1900 kcalt evett, az pont jó, egészséges ételekből.
2019. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Attól félek én is, h nehogy elapadjon. #3astol kérdezném, h azt úgy veszed észre, h állandóan cicin lógna és sír a rajta, ugye? Vagy neked hogy volt. Csak, h ne essek abba a hibába én is.
2019. ápr. 2. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!