Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt disznóként feladom a...

Dagadt disznóként feladom a harcot saját magammal, mit kellene csinálnom, hogy végre most az egyszer sikerüljön?

Figyelt kérdés

Folyamatosan próbálkozom diétázni és edzeni mellette. Vagy túl keveset eszem és nem mozgom vagy sokat eszek és keveset mozgom. Mellé még pm alulműködésem is van. jó pár éve próbálom és pár hónap után belefáradok mikor nem fogyok semmit. Dolgozom is már 8-5ig, ennek tetejében egész nap ülök. Saját zsíromban fogok megfulladni?


90kg/25L


2019. ápr. 9. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Mozogj. 1 óra mozgás a napod 4%a. Ha találsz egy jó csoportos órát, vagy haverokkal le tudsz menni edzeni, nem csak sikerélményed, de motivációd is lesz.

PM-el menj orvoshoz! Nem vicces dolog.


Napközben figyelj a folyadékra és kajálás után 10 perce sétálj, ha van rá lehetőséged. Ne egyből üllj vissza a munkához.

2019. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért adod fel mert rossz módszerekkel próbàlkozol, és vagy nincs elég motivàció.

Én 1,5 hónapja vàltottam életmódot. Összeírtam mennyi bajom van ami csak a túlsúlyomnak köszönhető. Összeszedve megdöbbentően hosszú lett. Ez ad motivàciót. Innen màr csak jó stratégia kellett, vagyis az étrend kialakítàsa.

5,5 kg mínusznàl jàrok éhezés, szenvedés, kalóriàk szàmolgatàsa nélkül. Mozgàshoz is több kedvem van mert több az energiàm, pedig én vagyok a vilàg leglustàbb embere.

Ezen felül tudomâsul kellett vennem, és el kellett fogadnom, hogy az egészséges fogyàs hosszú folyamat, lassú, időnként lesznek stagnàlàsok is. Plusz nekem még lassabb is lesz mint egy amúgy egészséges embernek. Tehàt türelmet is kell tanulni. Elfogadtam, hogy a fogyâshoz évekre lesz szükségem.

Èn eljutottam arra a pontra, amikor màr nem akarok se màsoknak megfelelni, se meghalni, se betegebb lenni mint amilyen vagyok. Elsősorban az egészségem érdekel. Eldöntöttem.

Az orvosom is megmondta, hogy a lefogyàssal akàr teljesen rendbe is jöhetek, de mindenképp javulni fog az àllapotom. PCOS, inzulinrezisztencia, és pajzsmirigy alulműködésem is van.

Így, hogy megértettem, hogy tudok tàplàlkozâssal magamon és a betegségeimen segíteni, sokkal könnyebb. Tök jól èrzem magam, finomakat eszem, fogyok, eszem àgàban sincs visszatérni a règi étkezési szokàsaimhoz. Nem hiànyzik. Màr alig vàrom, hogy teljenek a hónapok, tovàbb fogyjanak a centik:)

2019. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer eljön a pont, amikor haladni fogsz vele..

Én is kb 10 éve próbálok fogyni, mindig is dagadt voltam.

Nemrég szültem , 91 kiloval jöttem haza a kórházból.

Aztán akkor néztem tükörbe, és mintha eddig nem láttam volna magam rendesen.

Most tudatosult bennem, hogy 91 kg igenis sok, ennek véget kell vetni. Elkezdtem diétázni, 1 hete 87 voltam, azóta nem mérekeztem, remélem már annyi sem vagyok.

És már nem vonz semmi.. Nem érdekel az édesség, a kaja csak az, hogy ezt le kell adnom. Nincs az a kaja, amiért feláldoznám a célt. 10 év után először gondolkodok így..Mostmár nem is izgatnak az eddigi kedvenc kajáim, csak a fogyás.

Próbálj fejben változtatni.

Tölts le súlynapló appot , ha ott vezeted a fogyást nagyon motiváló, látni grafikonon meg írásban az eredményt.


szintén 25N

2019. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni szeretne? Zabaljon kevesebbet! Vettem egy ilyen polot es hordtam is. Valoban azt gondoltam hogy kevesebbet kellene enni de az annyira nehéz. Aztan egyszer csak rajottem hogy mit jelent ez a szoveg. Nem a kevesebbeb van a hangsuly hanem a zabalason. A zabalas gyorsevest jelent. Ha megfigyeled akkor a kover emberek gyorsan esznek. Az eves idejenek nyujtasaval le tudod csokkenteni a bevitt kaja mennyiseget. Annyit kellett eldontenem hogy nem eszek gyorsan barmi is tortenjen ezert pl a nasizas teljesen megszunt. A nasi nem alkalmas lassu evesre. Ezen kivul csak azt figyelem hogy finom dolgokat egyek es elkezdtem futni. A mozgas fontos. Most felorat futok minden masodik nap
2019. ápr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lassú evésen kívül ami tényleg jót tesz a fogyásnak, érdemes foglalkozni a légzés megfigyelésével. A helyes légzé elsajátítása és gyakorlása általában nagy segítség, de segít a nehéz időszakok átvészelésében is.
2019. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!