Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják itt, hogy...

Miért mondják itt, hogy nagyon vékony vagyok, amikor valóságban nagyobb hájrétegek vannak rajtam? 25N

Figyelt kérdés

kb 173cm magas vagyok emellé 56-57kg.Ez BMI 19 ergo normál. A testemen rengeteg háj van,ha leülök fodrozódik a háj,a combomon be lehet csípni egy 5 cm vastag hájréteget. A karomon is van.

Emellé az izomzatom elég gyenge,hiszen ülő munkát végzek,tanulok,magam látom el,örülök ha élek és néha le tudom tenni a seggem az ágyre. Nincs semmi időm mozogni azon kívül,hogy futok a villamos után ,lehetőségem sincs kondizni pedig még meg is oldanám éjjel de olyan drága itt a belvárosban..,az albérletben a szobám oylan kicsi hogy alkalmatlan bármilyen sportra maximum az egy helyben végezhető dolgokra.


A kérdés az,hogy gyakorin ezt a súlyt látva mindenki elhord mindenféle anorexiásnak,holott még vékony se vagyok ,inkább átlagos sok hájjal. AMikor másnak ezt írom,hogy 170 cm 60 x kilóval már biztos van feleslege mindenki leordít,hogy mit képzelek..


2019. ápr. 12. 09:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"170 cm 60 x kilóval már biztos van feleslege mindenki leordít,hogy mit képzelek.."

Talán mert nem magadból kellene kiindulnod. Ez alapján 160 centihez hány kilónak kellene szerinted lennem? 40-nek? Nos még 60 kilóval sincs rajtam 5 cm háj így is S-es ruhát hordok.

2019. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
21, jó vastag lehetsz...
2019. ápr. 14. 08:30
 23/23 anonim ***** válasza:
58%

Feltéttel egy kérdést, képet nem látunk, leírás alapján próbálunk következtetést levonni, erre jön a sértődés, meg a "nem is úgy van az"...

Senki nem mondta, hogy jobb teste van, mint neked. (Amit ugyebár mondjuk nem látunk.) Azt írod, átlagos vagy, sok hájjal. Na az pont az, amit neked írtunk többen, most meg tiltakozó, ez kicsit érthetetlen...


Amúgy 165/54-nél nekem pl 62 cm volt a derekam, 88 a csípőm. Én se voltam izmos, de nem volt 5 cm összecsíphető háj, viszont bőrfeleslegem az volt (90 kilóval mentem szülni, a sok fogyás nem kímélte a bőröm.)


Nem tudom, milyen választ vártál, de szerintem nincs jelentősége, ki hogy néz ki, mert nem mi kérdeztünk, hanem te, és nem aszerint válaszolunk, hogy mi hogyan nézünk ki.

Én se vagyok megelégedve magammal. De nem azért, mert kövérnek tartom magam (63 kg vagyok, alacsonyabb vagyok nálad, mégsem a súllyal van a gondom, alul M, felül S méretet hordok), a zsír - izom aránya, a pudingszerűség zavar.

2019. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!