Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket fogyasszak,...

Milyen ételeket fogyasszak, ha undorodom a zöldségektől?

Figyelt kérdés

Intenzíven ettem kb. másfél évig, és felszedtem stabil 5 kilót, amitől nem tudok megszabadulni. Februárban felhagytam a nagy zabálásokkal, nem eszem annyi édességet sem, és mindössze csak 1kg. ment le azóta.

Évek óta sportolok, viszont nem tudok diétázni, mert az ilyen ételek többsége valamilyen zöldség, amit egyszerűáen nem bírok megenni.

Milyen könnyű, zöldségmentes, diétás ételek léteznek?

Jó lenne még 4 kilót leadni.

Ja, a magvakat sem szeretem.


2019. ápr. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ehetsz, amíg a fogyáshoz megállapított kalóriakereten belül vagy. Lehet az rántott hús és bundás kenyér is.
2019. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kalóriaszámlálást tartani.
2019. ápr. 14. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoksz kaloriaszamlalast tartani, akkor itt az ideje. Maskepp nem fog lemenni az a 4 kg
2019. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz zöldségeket enni, se kalóriát számolni. Akkor megis mit vársz? Jön egy manó és elvarázsolja rólad a felszedett kg-kat?


A szépségért meg kell szenvedni. Énis utálok kalóriátszámolni, de csinálom, mert máshogy nem fogok fogyni, a zöldségektől is undorodom, de megeszem, mert ha nem enném, akkor éhen halnék azzal a kevés krumplipürével meg rántott hússal, ami belefér a kalóriakeretembe.


Vagy fogadd el magad azzal a +5 kgval, vagy vegyél magadon erőt királylány, és tegyél a fogyásért.

2019. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettél még jól elkészített zöldséget akkor. A Sparban kapható fűízű paradicsomot meg a szottyadt jégsalátát nem nevezném annak, szerintem nincs ember, akinek az ízlik. Próbáld meg a piacon venni, vagy esetleg ruházz be egy drágább koktélparadicsomra. Próbálj ki olyan zöldségeket, amit még nem ettél. Nézz utána neten, hogy lehet feldobni.
2019. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket, mint paprika, paradicsom, uborka szeretem és fogyasztom is, mindent a piacon szoktam beszerezni. De pl. a karfiol, cukkíni, brokkoli, zöldbab nem mennek le, vagyis rögtön vissza is jönnének. :) A legtöbb diétás kajában szerepelnek ezek az általam irtóztatónak talált zöldségek.
2019. ápr. 15. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyél olyan zöldségeket, amiket szeretsz, minél többfélét, esetleg próbálj ki olyanokat, amiket még nem ettél, vagy új elkészítési módokat.
2019. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!