Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a hasi zsírpárnáktól?

Figyelt kérdés

Vékonyabb testalkat vagyok, gyakorlatilag sehol sincs rajtam felesleg, kivéve a hasamat.

Az utóbbi időben biciklizéssel és súlyzózással próbáltam kis izmot magamra szedni, a karomra illetve a combomra, valamennyi sikerrel.

Viszont ezzel párhuzomosan, hiába mozgok, a hasi zsírpárnák nem tűnnek el.

Van aki ilyen alkatú, és meg tudott szabadulni ettől a "sörhastól" ? Milyen módszert ajánlanátok ? Milyen gyakorlatokat kellene végeznem ?

32 éves férfi vagyok.


2019. ápr. 17. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Haspaddal 3 hónap alatt.
2019. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfi eleve csak a hasára hízik a tesztoszteron nevű hormon miatt(persze egy bizonyos idő után kénytelen máshova is), ha a te esetedben is ez a helyzet, akkor kénytelen leszel lefogyni. Ha nem, akkor próbálj meg edzeni hasra (bár kockahasad nem lesz, amíg ott vannak a zsírpárnáid is, de azért kicsit laposabb lesz). Vagy lehet, hogy fel vagy fújódva, akkor pedig érdemes végiggondolnod, hogy ez mitől lehet,(pl. allergia, valami belső szervi rendellenesség, vagy pedig az étkezésed miatt) Persze, ha biztosra érzed, hogy az ott bizony zsír, akkor ez kilőve.
2019. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első butaságot írt. Attól hogy a hasadon van felesleg nem a hasadat kell mozgatni, helyi zsírégetés nincs, ez nem így működik. A kerékpározás jó, most az idő is faja, ha azt tempósan csinálod és gyakran akkor szépen égetheted vele a kalóriákat.


A másik dolog az étkezés. Lehet hogy 32 évesen most jutottál el oda hogy már nem ehetsz meg bármit büntetlenül, sokan vannak ezzel így.

2019. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 csak próbáld ki három hónapig naponta, lehet hogy velem van a baj, de kapásból eltűnt a hasam, és szögletes formája lett íves helyett.
2019. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!