Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy reagál a test a hoaszú...

Hogy reagál a test a hoaszú tiszta étkezés után a rossz minőségű ch forrásokra?

Figyelt kérdés
Mi torténik akkor,ha valaki hosszú évekig tiszta kajákon él ,viszont holnaptól kezdve megiszik napi 0,5liter cukros uditőt. Test azzonal elraktarozza a cukrot a glikogen ratárokon túl a zsirpárnákba mondván hogy űgy is nehezen jut cukorhoz??
2019. ápr. 22. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A szervezet nem tudja, hogy a CH tiszta vagy sem, csak azt, hogy ott van és mennyi.

Emellett a fél liter üdítötöl csak akkor híizk bárki is, ha ezzel lépte túl a napi kalóriakeretét, egyébként nem.

2019. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs olyan, hogy tiszta szénhidrát meg "koszos" szénhidrát, így semmi sem történne. Lebontaná szépen ugyanúgy acetil-koa-va, mint a többi tápanyagot is és ezzel el van intézve. Felejtsétek már el ezeket a h.lye elméleteket, mikor egy csepp tudásotok sincs biokémiából.
2019. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es


Akkor a komoly testépitők és rengeted más hiteles,vagy nem hiteles személy miert hitetik el velünk hogy van gyors ch és komplest ch?


Ha a testepitők hulyek ehhez az egeszhez akkor ki ert ehhez?Te? En nem ertek hozzá,azert is irtam ide..

2019. ápr. 22. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom gyorsan felszívódó és lassna felszívódó szénhidrátra gondolsz. Igen, ilyenek léteznek. De semmi bajod sem lesz, ha egyiket vagy másikat eszed, csak annyi, hogy az egyik azonnan felszívódik és így megemeli azonnal a vércukrot, míg a másik nem. De a zsírpárnáidra nem lesz hatással. Mindkettőnek meg van az értelme és a maga funkciója
2019. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Masra nem is nagyon lehet gondolni :)Egyszerű és az osszetett azenhidratokról irtam.


Eleg nagy hangsulyt fektetnek az egyszerű aze hidratok elkerulesere.Gondolom volt alapja hogy a egyszerű ch-t este mar nem ajánlott bevinni mivel lefekves elott mar nem egetunk el sok kaloriat és a magas GI index miatt konyen atmegy a zsirparnakra,foleg ha a glikogen raktarak tele vannak.En ezt igy taniltam es ez szerint etkezem.Ha rosszul irtam valamit,akkor szivesen olvasnek hasunos es ertelmes mondatokat tőled.Köszonom

2019. ápr. 22. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!