Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el az életmódvá...

Hogyan kezdjem el az életmódváltást?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz az életmódom tudom, de már évek óta benne vagyok és voltak változtatások de általában olyan drasztikusak h pár nap után abbahagyom.

Eleve szeretek enni, képes vagyok tésztát enni reggelire, ebédre, vacsorára. Nagyon szretem a chipset és csokit, mindennap van valami édesség, péksüti, cola stb. Ráadásul heti 3-4X sör, bor, pálinka, jó sok.

Mozogni nem mozgok egyáltalán, eléeve ülőmunkát végzek, és ha itthon vagyok az ágyban fekszem. Ha 2 órát vagyok akkor is, ha az egész napom szabad akkor egész nap.

Legalább 30Kg-ot kellene fogynom, de hiába kezdem el, pár nap után feladom. Valami olyan rendszer kellene ami nem annyira drasztikus, hanem fokozatos.


2019. ápr. 23. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Döntés kérdése. Önkontroll és pàr hét alatt àt lehet àllni egy egészségesebb életmódra.

Ha nem negy egyszerre, csinàld fokozatosan. 30 kg nem pàr hét alatt ugrik fel, nem is fog hipp hopp lemenni. Ne keseredj el, a lényeg hogy akarj tenni érte.

Kerülni kell a cukrot- minden édességet, csipszeket, fehér lisztet- és mindent ami abból készül, fehér rizs, étolaj. Ezeket takarítsd ki. Hha nem megy egyből, kezdd el és fokozatosan csinàld. Jó ha korlàtozod a krumplifogyasztàst is mint köretet.

Fogyassz minnél több teljes értékű élelmiszert. Ha fogyni szeretnél, csökkenteni kell a szénhidràtbevitelt, ezzel együtt növelni a zsír és fehérjebevitelt. Óvatosnak kell lenni a gyümölcsökkel is, az is cukor. Megdobja a vércukrot , fokozhatja az inzulintermelést, ez pedig hízàssal jàr. Ezért fontos a szénhidràtokat csökkenteni. Azok vannak nagy hatàsssal a vércukorra.

2019. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!