Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem, hogy ne adjam fel?

Hogy kezdjem, hogy ne adjam fel?

Figyelt kérdés

Szóval azzal van a bajom hogy nem nagyon van motivaciom...tudom hogy minden fejben dol el es erzem is ezt de megis elvesztem a fonalat....

Szóval mikor reggel felkelek úgy vagyok hogy jó ma akkor nem eszem annyit és tartom a diétát...aztán dél korul mar nem birom es megis eszem amit talalok es ammennyi jol esik :( es ha meg rosszak a korulemenyek (veszekedek a parommal vagy mas dolog) akkor szomoruság miatt eszem..de mar nem birom ezt valtoztatni akarok...de most még stresszesebb vagyok mert munkat kell talalnom surgosen :(

Van valami otletetek hogy mi motivalhatna vagy mit egyek ami elveszi az etvagyam? :(


L:23


2019. ápr. 8. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Neked kell tudnod, ráérezned, hogy mi vagy kis az, amiért bármire képes vagy.

Én másfél éve határoztam el magam, ugyanúgy délig bírtam. Most történt vmi, ami mindent megváltoztatott. Most nagyon erősnek érzem magam. Egy hónapja tartom és nem akarok leállni, már beindult a fogyás és utána könnyebb. Csak várj 1 hetet, amíg beindul, aztán megy magától.

sok sikert!

2019. ápr. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van olyan, akivel hetente tudsz beszélni ("fogyó pajti" :D ) akkor az is motivációt ad. Lépj be ilyen csoportokba, ha látod a sok eredményt az is tud adni egy kis löketet.
2019. ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fejben nem döntötted el, hogy vàltoztatni akarsz. Nem vagy kész tenni érte.

Èn egy listàt készített hogy mennyi bajom, kínom van ami csak a kövérséggel kapcsolható össze. Így összeszedve megdöbbentően hosszú lett, és észhez térített. Az se àrt, ha megtalàlod a sajàt utadat, olyan diétàt alakíts ki amit életed végéig tartani tudsz, hiszen a fogyàs csak az egyik fele a dolognak. Azt utàna meg is kell tartani. Különben semmi értelme az egésznek.

2019. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:

sportolj... találj más pótcselekvést, mint az evés...vegyél kozmetikumot vagy cipőt nasi helyett.

Ne akarj koplalni.

2019. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!