Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti ha fogytok reggelre, mikor...

Ti ha fogytok reggelre, mikor mérlegre álltok, az kilóban mérhető, vagy csak dekában?

Figyelt kérdés
A 10 -20 -30 stb.deka az már a fogyás megindulása ?Az előző reggeli méréshez képest .
2019. máj. 1. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad erre ennyire rágörcsölni. Mondom ezt úgy, hogy én is kényszeresen minden reggel ráállok a mérlegre. Olyan nincs, hogy valaki egyik napról a másikra kilókat fogy. Illetve előfordulhat egyszer-egyszer, de ez nem általános, se nem normális. Ha csak 20-30 dekával kevesebbet mutat a mérleg, engem az is megnyugvással tölt el.

De a legjobb, ha mondjuk csak hetente állsz rá a mérlegre.

2019. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha az elöző reggelhez képest kėrdezed, akkor az nyilván csak dekában mėrhető.

Az kb 1 hėt utan derül ki hogy az az x deka valoban fogyás volt e.

En csak fėl Kg-ot fogyok hetente(bár nincs is sok feleslegem) es sajnos en sem birom megallni, igy mindennap ráállok.van hogy lemegy 30 dkg, aztan 2napig stagnál, majd 10 dkg, aztan megint semmi. de összessėgėben a heti fél kiló azert összejōn

2019. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten akár 1-2 kg is ingadozik nálam a víz- és a béltartalom miatt.

Hetente érdemes mérni.

2019. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem méricskélem magam minden reggel mert értelmetlen. Óràról óràra is ingadozik a testsúly és egyik napról a màsikra is. Egyenlőre heti 1x mérek mert még viszonylag gyors a folyamat. 2 hónap/8 kg-. Ha majd belassul és lemegy ilyen heti fél kg- ra a fogyàsom akkor ràérek kéthetente mérni. Egyébként nekem a mérőszalaggal való mérés mindig elsődleges. Nem görcsölök erre rà. Tartom amit kell, és élem az életem:)
2019. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!