Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált ez a fogyókúra valakinek?

Bevált ez a fogyókúra valakinek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem, írjatok légyszi.

[link]


2010. júl. 6. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ha ezt szeretnéd kipróbálni, akkor éhezni fogsz

és csak napi 3 kaja?-egy kicsit kevés

és vacsorára zsömle, meg kifli?-érdekes én inkább ezt reggelire enném

én a helyedben nem csinálnám

2010. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zsemle, kockasajt, párizsi... ezek mióta fogyókúrás ételek? főleg vacsorára :O szerintem többet érsz el, ha szimplán megfelezed a kajáid mennyiségét, valamint elfelejted a lisztet, cukrot, és a zsíros kajákat.
2010. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

* Reggeli: 2 db kockasajt, 5 dkg párizsi, 2 dl tej

* Ebéd: 1 db zsemle, 1 db főtt visrli, 2 alma

* Vacsora: 2 szelet pirítós (vaj nélkül), 1 banán

Ez hétfői menü,egyrészt marha kevés és egyáltalán nem fogyókúrás és nem is egészséges.Tehát úgy ahogy van sz.r.Ja és ezt megennéd reggelire,lehet rád is jönne a hasmars...

tehát mindegy hogy nézzük ez alapból nem jó étrend,nem hogy fogyókúrás!

2010. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egésznek se füle se farka. Egyrészt kevés, másrészt még az a kevés is szemét, aminek nincs helye diétában.
2010. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszi a válaszokat.
2010. júl. 7. 16:09
 6/8 A kérdező kommentje:

VAlakinek jó ötlete?

Oké, felezem a kaját, de vacsira mit egyek?

Még szoptatok, szóval csak csínján, de fogynom kell mert lerohad a derekam, fáj mindenem...és mozgok eleget meg tornázok, de ha nem úgy kajálok, ahogy kéne a fogyáshoz, akkor nem csoda hogy nem fogyok, ugye?

Szóval jó ötleteket várok, hátha van, akinek van bevált módszere.

2010. júl. 7. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
17:27 vagyok, hát van bevált módszerem, de azt nem ajánlanám neked mert szoptatsz:S Vacsorára? Zöldség, gyümölcs, túró. Igyál fogyasztó zöld teát. Hallani róla, hogy sz*rt sem ér. De nekem nagyon jó volt. Fogytam tőle. Mondjuk ez is biztos egyénfüggő, midnenesetre egy probát megér. Nem tudom hány kiló vagy és mennyit szeretnél lefogyni. De próbálj meg futni, szép lassan amennyi jólesik és fokozatosan növeld az idejét. Vagy sétálj az is nagyon jó. Tornázz, mozogj :)
2010. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és már azt is írtam tiltott a liszt cukor, zsír. Persze ezekre is szüksége van a szervezetednek, de ha sok gyümölcsöt eszel az szerintem elegendő cukorforrás, a lisztet teljesen hanyagolhatod... Abonettet kétszersültet egyél de azt is csak reggelire. Zsírt meg egyáltalán ne. Néha-néha 1-2 héten egyszer egy KIS földimogyorót, diót vagy valami ilyesmi. Abba van elég olaj. És a legfontosabbat majdnem kihagytam. A hús... (nem disznósajt és társai) csire-pulyka mehet ezerrel :) Akár bolti grillcsirke, otthon megsütöd/grillezed, én úgy szoktam, hogy bevajazom a tepsit, egy kis olajjal bekenem a csirkét (már az is 60-70 kalória:S ) és be a sütőbe :D Sok sikert:) Nyugottan kérdezz még ha kíváncsi vagy valamire.
2010. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!