Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 100kg+ voltak és lefogyta...

Akik 100kg+ voltak és lefogytak hogy csinálták milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn még csak az elején jàrok, -9 kg. Szénhidràtszegény diéta magasabb zsír és fehérjebevitellel. De annyira megszerettem, hogy csak idő kérdése a lefogyàs:) Soha többé nem akarok visszatérni a régi kajàimhoz.
2019. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

110kg voltam amikor meg elégeltem és elhatároztam hogy elkezdek edzeni és diétázni. Oda figyeltem a kalóriára, de legfőképp arra hogy miből mennyit viszek be. Napi 5 étkezésem volt ötször ettem, de keveset. Sok vizet ittam. Heti 4 alkalom súlyzós edzés utána pedig 1 óra kardió.

10 hónap alatt fogytam le 84 kb már csak egy kevés kellet volna az álom súlyomhoz (78) de sajnos rengeteg dolog közbe jött (műtétek, megromlott otthon mindenkivel a viszonyom elkezdtem dolgozni suli mellet 10 órában), de majd nyáron elkezdem megint. És legfontosabb hogy magadnak bizonyist ne másnak. Sok akarat kell hidd el megéri.

2019. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ketogén diéta
2019. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!