Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel mennyi idő...

Ezzel a módszerrel mennyi idő alatt tudok lefogyni 30 KG-t?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 177 centiméter magas és sajnos 100 KG.. 70 KG lenne a normál testsúly és ezért szeretnék lefogyni 30 KG-t így elhatároztam hogy újévkor elkezdek fogyókúrázni neki is láttam mától annak hogy nagyon keveset eszek és elmentem ma futni is, sétáltam is közbe és youtubeon ilyen kardió mozgásokat néztem és közben csináltam én is a mozdulatokat. A reggelit kihagytam teljesen ebédre csak ilyen zacskós levest ettem amire az van rá írva hogy 438 kcal-t tartalmaz viszont az olajat amit adtak hozzá azt nem öntöttem bele csak a fűszert, tésztát, és a vizet majd ilyen 6 órafele vacsorának megettem 3 darab kisebb ecetes almapaprikát mellé zöld teát cukor és bármilyen édesítőszer hozzáadása nélkül. ettől mennyi idő alatt tudnék lefogyni? kérem ne írjon senki se olyat hogy veszélyes és hogy nem fogom bírni összeesek stb.. mert volt már olyan hogy 1 egész hétig nem ettem semmit(stressz miatt) és semmi bajom nem volt..

2019. jan. 3. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
másfél órát sétáltam és kb olyan 10 percet futottam
2019. jan. 3. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1300kcal az pont határ eset egyébként de kb egy év szerintem...
2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Krúdy Gyula válasza:
87%

Szia!


Ahogy olvasom tényleg eléggé elszánt lehetsz. Viszont ha azt vesszük figyelembe, hogy tényleg a fogyás a fő cél akkor is feleslegesen "kínzod" magad szerintem. Ez persze csak javaslat, de ha az étrendeden változtatnál az a fogyásodat is elősegítené.


Reggelire lényegesen többet kellene enned. Lényegében egyél annyit amennyi éppen, hogy jól esik, de annyit egészen nyugodtan, és ne többet. Az ebéd, és a vacsora az ~tartható ahogy írtad.


Ennek az lenne a lényege, hogy a reggelit nap közben a szervezeted feldolgozza, viszont ha nincs energiád végigcsinálni a napodat akkor az a napi mozgásból visszavehet ami nem jó. Még ha nem mozognál semmit sem, akkor is az javasolt diéta alatt, hogy reggelire együk a legtöbbet. A reggel bevitt tápanyagot mivel a test feldolgozza így az nem rakódik úgy le.


Ha tényleg komolyan gondolod akkor én ennyit egészen biztosan változtatnék az étkezésen. Már csak szimplán azért is mert ha eléred a kívánt célt akkor onnantól annak a megtartása lesz az "új cél". Megtartani is könnyebb lesz a súlyod ha egy olyan életmódhoz szoksz ami a hétköznapokban egészséges, és akkor nem borulsz vissza a mostani állapotra.


Az, hogy mennyi idő alatt tudsz lefogyni az testalkaton, és a testmozgáson múlik. Tűzd ki célnak, hogy minden nap mozogj többet, de legalább annyit mint előző nap. Ez a leghatásosabb... de ehhez reggelizni kéne különben nem tudsz eleget mozogni.


Sok sikert.

2019. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon értelmetlen amit csinálsz. Egy ideig menni fog, majd amint abbahagyod vissza is hízol mindent. Nagyon keveset és szemetet eszel.
2019. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

" kérem ne írjon senki se olyat hogy veszélyes és hogy nem fogom bírni összeesek stb.. mert volt már olyan hogy 1 egész hétig nem ettem semmit(stressz miatt) és semmi bajom nem volt"


Végül is ezért vagy 100 kilós.. mert semmi bajod nincs..

2019. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy nap 2L folyadék ha lehet víz


Mértékkel vagy ne sokat:csokik, sütik, gyorskaják, üdítők


Reggeli:fehérje:tojás, sárgájával is mert mehet reggel, csirke vagy pulykasonka, sajtból mozzarella ha szereted amit zacsiban vízben árulnak,teljes kiőrlésű kenyér

Reggelinél bőségesen reggelizzünk, ez indítja a napot, ez a fogyáshoz elengedhetetlen és az egészséges étrendhez


Tízórai:tea, gyümölcs vagy gabonás keksz


Ebéd:Ne együk túl magunkat úgy, hogy megse tudjunk mozdulni minden mértékkel.


Uzsi:gyümölcs vagy csábításnak kevés édesség


Vacsi:fehérje:eheted azt amit reggel de itt már arra figyelj hogy szénhidrátot kevesebbet mármint a kenyér vagy zsemle


Mindennap mozogjunk valamennyit

Jó ha fél óra, legjobb ha másfél óra heti 3-4x

Folyadékot ezerrel

Zsirégetés 30perc után indul be, az edzés során. Kardio edzés amit javasolnék, szóval futás de az úszás sem rossz.

Kemény de meg tudod csinálni

2019. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az étkezés szörnyű:(

Ha szoktál reggelizni, tedd meg! (Ha nem, az más, akkor egyél tízórait - én pl. sokszor nem kívánom az ételt reggel, csak 10 körül.)

Ebédre egyél fehérjét: húst - a köret az, ami sokat számít: a rizst, tésztát hanyagold, egyél krumplit, főzeléket, salátát stb. Jó, ha eszel egy zöldséglevest vagy valamit, növeli a teltségérzetet, meg a folyadék mindig jó.

Vacsorára is valami "érdemit" egyél, ne legyél éhes éjszaka: túrót, jó minőségű virslit, sajtot, paprikát, paradicsomot stb.


Úgy egy év kelleni fog. Az elején gyorsan fogsz fogyni, de aztán belassul, lesznek időszakok, amikor meg is áll, ne add fel akkor sem! Az ideális súly közeledtével kifejezetten lassan fogsz fogyni.

2019. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ha koplalsz ne fos levest egyél meg alma paprikát, hanem párolt zöldséget hússal meg egy kis mogyorót/ lenmagolajat/olivaolajat és mellé szedj multivitamint, hogy fél év múlva ne úgy nézz ki, mint a tetőre száradt galambszar.
2019. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!