Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van más fiatal nő is, aki...

Van más fiatal nő is, aki NAGYON sokat hízott az elmúlt időszakban? Ti hogyan viselitek? És a környezetetek?

Figyelt kérdés

Van aki párkapcsolatban van így? Párotok hogy fogadta?


20/L



2019. máj. 13. 10:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kövér vagyok, és nem betegség miatt híztam meg, hanem mert szeretek zabálni. Amit megkívánok, azt megeszem.

Volt olyan pasim, akit ez zavart: jogos, ő az anorexiás csajokra bukott, én meg felszedtem mellette 20 kilót. Mivel soha egy percig sem szeretett, így hát persze, hogy nem ugrándozott örömében. Sőt, a végefelé már határozottan kevesebbszer hazudta, hogy szeret, mint az elején.

De vannak olyan pasik is, akiknek tetszenek a dagi csajok. Ilyet kell találni, és akkor nem kell állandóan koplalni meg parázni a súly miatt. Persze azért nem kell túlzásba vinni a hízást, mert a túlsúly eü. problémákat okozhat, az pedig nem kellemes. Persze itt nem arra gondolok, hogy amikor 40 kilóról 41-re hízol, akkor azonnal beteg leszel, hanem arra, hogy 100 kilósan már megjelennek az első problémák.

2019. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a választ, 6-os/10-es és sok sikert kívánok a fogyásodhoz, meg kitartást hozzá!
2019. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát igen, fontos a jó pasi megválasztása, aki nem a vékony csajokra bukik, de az egészségügyi része még fontosabb a dolognak.


Én is szeretek zabálni, de nagyon hízékony is vagyok. Viszont érzem, hogy már nem bírom magam, nehéz cipelnem a túlsúlyt és hamar elfáradok.:(


Szóval muszáj koplalni, mert itt már nem arról van szó, hogy az emberhez mit szólnak, hanem hogy a mindennapi élet minősége romlik és az ember mit szól magához.


Én is homokóra típus vagyok és 100 kilósan is csak 80-nak néztek, de aztán a sok stressz is ért, ami plusz zabálásba, hízásokba kergetett mert én érzelmi evő is vagyok és pótcselekvő.


Na, ezt az érzelmi evést kellene leküzdeni, hogy ne az jelentse az örömet!


De egyelőre semmi jobbat nem találtam az evés helyett, azaz a vásárlást csak, de az meg a pénztárcához mérten sajnos véges! :(

2019. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

13. Érzelmi evés nekem is játszott. Ha jól van összerakva a diétás étrend, kevésbé vagy kiéhezve, nem koplalsz, nem kívánod úgy a cukros dolgokat sem. Nasira meg vannak alternatívák, de abban is mértéket kell tartani. Gondolok itt diabetikus csokira, cukorkára, csipszek helyett meg magvakat lehet enni. Azok amúgy is kellenek, csak persze nyilván nem fél kiló mogyorót kell elrágcsálni. Én szénhidráttartalomtól függően 30-70 grammot szoktam megenni belőlük heti 2-3 alkalommal. Diabetikus csokiból max 3 kockát egy nap vacsi után, ugyanilyen cukorkából 2-3 db-ot. Teljes mértékben megoldja az édesség és a sós rágcsa utáni még meglévő vágyat, de pl magvakat amúgy is jó enni, mert jó energiaforrások.

Nekem mikor elkezdtem 2,5 hónapja, 3 nap kemény fejfájás volt, mire lejöttem a cukor és fehér liszes pékárus-tésztás függésről. Utána jobb lett. :) Már az ég világon semmi bajom nincs az étkezéssel, csak olyan lassan telik az idő:D És persze fejlesztem lassacskán a mozgást is ahogy tudom.

2019. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy lefoglalom magam, vannak hobbijaim, imádok neten sorozatokat nézni, és olvasni is szeretek. Nem gondolok folyton kajára.:)
2019. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát én nem nasizom és nem szeretem se a csokit se nem vagyok sütifüggő, a túl édeset alapból utálom.


Én hamburger és pizza kísértés által vagyok megbabonázva, na ezekről hogy lehet leszokni?!

2019. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez már egy nehezebb kérdés. Évek óta évente egyszer eszek pizzát. (hagyományunk és nem mondok le róla, továbbra is tartani fogjuk). Meki vagy más jellegű hamburger évente kb kétszer fordul meg a gyomromban, szóval nekem ezekről amúgy se kellett leszoknom, mert nem igen ettem őket. 2 kivételtől eltekintve egyáltalán nem szeretem a mekis kaját. Az a 3 dolog amit finomnak tartok a mcfarm szendvics, a fishmack szendvics, meg a pite- legyen az almás fahéjas, vagy málnás vaníliás. Semmi mást nem szeretek. A sült krumplijuk kifejezetten szar, papír íze van, a többi meg nagyon nem jön be. Talán annyi, hogy lehet őket enni, de sokkal ritkábban, tehát megszorításokkal. Ez már tényleg elhatározás, akaraterő függvénye.

Én inkább édesség-csipsz-péksüti függővé váltam egy idő után, de némi kellemetlenségtől, a pár napos fejfájástól eltekintve lejöttem róla. Hetekig eszembe se jut már. Havi egyszer pedig amit tudatosan alakítottam így, tartok egyetlen csalónapot is, amikor ezek is beleférnek mértékkel, tehát nem nyomok le ilyen 5000 kalóriát azért. Utána pedig újabb 1 hónap félreevés nélkül. Már ezzel együtt fogytam le az első 10 kilót is.:) Mert azt tapasztaltam, hogy a tényleges, teljes tiltólista csak arra jó, hogy az ember annál inkább sóvárogjon. Önuralmat, kitartást és türelmet lehet tanulni ezzel a módszerrel is. Hogy bent hagyod az étrendben, de eléggé kerülöd ahhoz, hogy ne okozzon újra függést. Nekem bejön.

2019. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hát nem a mekis hamburgerre gondoltam, mert azt is utálom, hanem az igazira....


Persze, megszorítások.


Csak utána meg az ember kiéhezik és jön a zaba meg a hízás.


Túlzás nélkül állíthatom, hogy a fogyókúrákkal lehet a legtöbbet hízni!

2019. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a rendes hambi. Havi 1 hambi vagy pizza mellett lehet fogyni . Ha tartasz egy normàlis nem koplalós diétàt. Ràm kicsit se jellemző se a kitartàs se az akaraterő se a türelem. Mikor koplalva próbàltam fogyni 4-5 nap utàn lecsúszott valami amit nagyon kerülni kellene. Aztàn bűntudat, önmarcangolàs:( Mióta elkezdtem azt az étrendet amit tartok és az első héten megvolt a fejfàjàsos dolog, nem sok vizet zavarnak a gyengéim. Húsvétkor anyu àtugrott hozzànk és hozott a férjemnek karamellàs sütit. Annyi volt hogy 2 napig a hűtőben àllt mert egyszerre nem tudta megenni. Hozzà se szagoltam. Pedig a karamellàs dolgok nekem első helyen voltak az édességek között . Nem érdekelt. Eldöntöttem valamit, màr nem is éhezek, megvan mindenem, 100%- osan semmi szeretnivalóról nem kellett lemondanom, de megszorítàsokkal kénytelen élni az ember ha meg akar szabadulni több mint 100 kiló súlyfeleslegtől. Vagy legyen az 30 vagy 50 kiló. Ha eléggé gyűlölöd màr magad, és ott a megoldàs a kezedben mert sikerült làlelni, nos lehet vàlasztani. A fogyàs egy qurva nehéz dolog. Ezért is bukja el a legtöbb ember. Megvan az àra. Azt vagy megfizeted a tudàssal a birtokodban, vagy nem. Nem könnyü ezeket a dolgokat elfogadni de nincsen màs út.
2019. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem könnyebb rövidebb távon komoly megszorításokat tenni, mint hosszú távon kitartani, de tényleg az a baj, hogy csak a hosszú távú fogyókúra maradhat tartós.
2019. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!