Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van más fiatal nő is, aki...

Van más fiatal nő is, aki NAGYON sokat hízott az elmúlt időszakban? Ti hogyan viselitek? És a környezetetek?

Figyelt kérdés

Van aki párkapcsolatban van így? Párotok hogy fogadta?


20/L



2019. máj. 13. 10:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

163 cm vagyok. Volt egy rossz korszakom 2 és fél éve, rossz párkapcsolat, meg suli gondok, meg családi gondok... érzelmi evő vagyok, mindig is az voltam, két hétig mindennap gyorskaját ettem napi 2x, kb. 7 kiló fel is jött szépen (nem csak ebből, előtte se ettem túl szépen). 74 kiló volt a legmagasabb súlyom, de általában 72-70 voltam már 16 éves korom óta. Most 61 :) És még fogyni szeretnék.


Amúgy az egyik exem kifejezetten a ducikra bukik, mondta is nekem. Akkor 68 kiló voltam, amikor megismert, egyedül neki hittem el életem során, hogy tényleg szereti a külsőmet :) A volt barátnője és a mostanija is duci, úgyhogy komolyan ez a zsánere.


De volt olyan barátom, aki cseszegetett, hogy fogyjak már le, meg olyan is, aki csak csendben elviselte, de tudtam, hogy zavarja.


23/L

2019. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát aki cseszeget meg akit zavar, azzal szóba sem állnék, nehogy mást.


Ha segítene, támogatna, biztatna, eljönne velem sportolni, az más!

2019. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem olvastam el a válaszokat, csak az első néhányat, hogy szerinted nem vagy beteg. Én se gondoltam, hogy beteg vagyok, de mikor az orvos meglátott, azonnal írta a laborbeutalót szinte, mert valami alapján gyanúja támadt, hogy valami baj lehet a pajzsmirigyemmel. Pedig én is csak úgy éreztem, hogy rossz kedvű vagyok, lusta stb., többet eszem, nem csoda, hogy hízom. Szóval egy vérvétel azért nem ártana neked sem. (Az eredmény még nincs meg sajnos, szóval nem tudom, hogy áll-e a háttérben betegség.)

2019. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A valódi (nem mekis) hamburger simán beleférhet a fogyókúrába, csak le kell szedni a tetejéről meg az aljáról a bucit. A husi meg a zöldségek, sajt, stb. maradhat :)
2019. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja, csak akkor az már nem hamburger, hanem csak grillezett husi + saláta. :)
2019. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
93%

6-os!

A körzeti orvosodnál rögzítsd a fogyás előtti súlyod, és jelezd, hogy fogyni szeretnél.

Így később TB-re megcsinálják a plasztikát.

Én anno "csak" 36 kilót fogytam, 90-ről 54-re, és a Honvéd kórházba megcsinálták a hasam.

Bizottságé vitte a plasztikai dokim a papírjaimat, fényképeimet, és már mehettem is.

Szép 1 ágyas, külön fürdőszobás kórterembe voltam. Saját tv, hűtő. Még kis páncélszekrény is volt a szekrénybe.

Az eredmény gyönyörű lett. Újra felvehettem a bikinim :-)

2019. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!